کد خبر: 810104 A

به علت خواب آلودگی راننده اتفاق افتاد؛

یک کامیون حامل مواد شیمیایی که به دلیل خواب آلودگی و عدم تمرکز راننده آن، بامداد امروز -یکشنبه 24 شهریور ماه- واژگون شد با تلاش های نیروهای آتش نشانی و اورژانس از حادثه بد رهایی یافت.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سلیمانی، جانشین فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران درباره حادثه بامداد امروز گفت: در ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه بامداد امروز خودروی تریلر حامل مواد شیمیایی از تهران به سمت جاجرود در حرکت بود که حدود ۲ کیلومتر مانده به منطقه جاجرود به دلیل خواب آلودگی راننده واژگون و محور به صورت موقت مسدود شد.

وی افزود:خوشبختانه راننده کامیون تریلر با جراحات سطحی و سرپایی درمان و در این سانحه واژگونی، حادثه‌ای برای دیگر هموطنان رخ نداد.

وی اذعان داشت: با تلاش عوامل آتش‌نشانی پردیس و تهران و همچنین همکاری آزادراه تهران-پردیس و دسترسی خودروهای امدادی از این مسیر به محل حادثه، این عملیات در ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد به پایان رسید و محور پس از شست و شوی کامل بازگشایی شد.

وی درپایان گفت:متاسفانه بیشترین آمار تصادفات در شب و به علل مختلف از جمله خستگی و خواب آلودگی، سرعت غیر ایمن و عدم رعایت فاصله طولی با خودروهایی جلویی رخ می‌دهد.

 

جاده تصادف کامیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر