کد خبر: 810000 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد:

نماینده خوزستان در شورای عالی استان ها با اشاره به حفاری بیش از صد نقطه در شهر اهواز توسط اداره آب و فاضلاب این شهر گفت: این حفاری ها مشکلاتی را به لحاظ تردد و مسائل بهداشتی و آلودگی محیطی برای مردم و اهالی شهر ایجاد کرده است.

سید محسن موسوی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در حال حاضر بیش از صد نقطه شهر اهواز توسط اداره آب و فاضلاب این شهرستان حفاری شده که تاکنون این نقاط مورد ترمیم‌ و روکش آسفالت قرار نگرفته و این مسئله مشکلات بسیاری را برای تردد مردم و ساکنین این مناطق ایجاد کرده است.

موسوی زاده افزود: این در حالی است که کمتر از ده روز به بازگشایی مدارس باقی مانده و اگر این نقاط حفاری شده در مدت زمان باقی مانده ترمیم‌ و بازسازی نشوند در‌ مهر ماه شاهد ترافیک سنگین در سطح شهر و مشکلات عمده ای در زمینه رفت و آمد شهروندان خواهیم بود.

4

وی گفت: از مسئولان استانی درخواست داریم با توجه به در پیش‌بودن فصل مدارس و بارندگی‌ها نسبت به تامین بودجه لازم و اقدام سریع شرکت آبفا تاکید کند تا در این زمینه با مشکلات تازه ای روبرو نشویم . 

نماینده خوزستان در شورای عالی استان‌ها تاکید کرد: از سوی دیگر لازم است تمام شبکه آبفای شهر در سریع‌ترین زمان ممکن لایروبی شوند تا در صورت بارندگی و بارش های پاییزی شاهد طغیان و سرریز فاضلاب در سطح شهر نباشیم.

7

نماینده خوزستان در شورای عالی استان ها در پایان افزود: طغیان فاضلاب فقط به آسفالت خیابان‌ها و سطح شهر وشهرداری ضرر نمی‌رساند بلکه با بررسی‌های شبکه بهداشت، بیماری‌های مختلفی از ناحیه طغیان و سر ریز فاضلاب مردم شهر را تهدید می‌کند.

6

آب و فاضلاب بودجه ترافیک اهواز شورای عالی استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر