کد خبر: 809567 A

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان تأکید کرد:

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با بیان اینکه مقابله با قاچاق سازمان یافته؛ ترجمان اراده مسئولان برای دستیابی به رونق تولید است، اظهار داشت: عزم خود را جهت مقابله با قاچاق، به ویژه از نوع سازمان یافته آن جزم کرده ایم.

به گزارش ایلنا، محمد رادمهر فرماندار جاسک با حضور در محل دفتر رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با علی صالحی دیدار و گفتگو کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این دیدار با تأکید بر لزوم توجه ویژه به احقاق حقوق عامه به عنوان مطالبه به حق رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) و ریاست قوه قضائیه ، اهتمام ویژه مسئولان به مصادیق این موضوع را خواستار شد.

صالحی رسیدگی به موضوع صیادی توسط شناورهای غیرمجاز، ساماندهی به وضعیت تردد شترهای سرگردان در محورهای مواصلاتی ، مقابله با زمین خواری و صیانت از بهداشت عمومی را از مهمترین مصادیق احقاق حقوق عامه عنوان کرد و رسیدگی قانونی به این مطالبات عمومی را اولویت مسئولان قضایی در شهرستان جاسک برشمرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با اعلام این مطلب که مقابله با قاچاق سازمان یافته؛ ترجمان اراده مسئولان برای دستیابی به رونق تولید است، اظهار داشت: عزم خود را جهت مقابله با قاچاق، به ویژه از نوع سازمان یافته آن جزم کرده ایم و پرونده های این بخش از بدو تشکیل تا صدور حکم مورد نظارت مدیریت ارشد دادگستری استان قرار خواهند داشت.

در ادامه این دیدار ، محمد رادمهر فرماندار شهرستان جاسک ضمن ابراز خرسندی از دیدار با رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، گزارشی از اقدامات امنیتی ، عمرانی و پیشگیرانه انجام شده در این شهرستان ارائه کرد.

فرماندار جاسک  همچنین با تشکر از همکاری نزدیک و صمیمانه دستگاه قضایی استان هرمزگان در راستای توسعه و عمران سواحل مکران، آمادگی خود را به منظور ارتقای سطح همکاری های فیمابین اعلام کرد.

 وی همچنین بر ضرورت تشریک مساعی و هم افزایی همه دستگاه ها برای ساماندهی به وضعیت شترهای سرگردان به عنوان یکی از دغدغه های مهم مردمی در شهرستان جاسک تأکید کرد .

حقوق قاچاق محورهای مواصلاتی دادگستری هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر