کد خبر: 808734 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با تاکید بر اهتمام جدی نسبت به امر آموزش، گفت: با نزدیک شدن به ایام بازگشایی مدارس تمهیدات لازم برای آماده سازی مدارس و همچنین مدیریت و کنترل ترافیک اتخاذ شده است.

به گزارش ایلنا، علی درویش پور در جلسه ستاد استقبال از مهر افزود: با توجه به افزایش سالانه 12هزار دانش‌آموز در استان البرز باید در بحث سرانه آموزشی و افزایش فضای آموزشی اهتمام جدی داشته باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی با اشاره به اینکه  از محل تملک و دارایی اعتبارت بسیار خوبی برای حوزه آموزش و پرورش تخصیص پیدا کرد، گفت:  با توجه به نیاز استان برای افزایش فضای آموزشی، لازم است تکمیل و بهره‌برداری از مدارس نیمه تمام در اولویت قرار گیرد. 

درویش پور اشاره کرد: فضاهایی که کاربری آموزشی دارند باید در اختیار آموزش و پرورش قرار بگیرند و به هیچ عنوان نباید تغییر کاربری بدهند. 

وی ادامه داد: توسعه و پیشرفت در امر آموزش تنها با یکپارچگی کارکردی و هماهنگی بین بخشی تمامی دستگاه های اجرایی میسر می شود. 

معاون هماهنگی امور عمرانی یادآور شد: یکی از هفت گام اصلی توسعه و پیشرفت اهتمام جدی نسبت به امر آموزش است. 

وی خاطر نشان کرد: با نزدیک شدن به ایام بازگشایی مدارس تمهیدات لازم برای مدیریت و کنترل ترافیک اتخاذ شده است. 

درویش پور اضافه کرد: بحث  سرویس مدارس از جمله موضوعات بسیار مهم در امر ایمنی و حفظ جان دانش آموزان است که باید مورد توجه قرار گیرد. 

وی اشاره کرد: زیباسازی و بهسازی فضای داخل مدارس از جمله اقداماتی است که باید در دستور کار قرار گیرد. 

معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: رنگ آمیزی مدارس، ایجاد فضای سبز، برچیدن سد معبرها در مسیرهای منتهی به مدارس نیز از جمله اقداماتی است که باید در اسرع وقت انجام شود. 

وی تاکید کرد: تمامی دهیاری‌های البرز موظف هستند نسبت به آماده سازی اقدام کنند. 

درویش پور تصریح کرد: توجه به حوزه آموزش در واقع سرمایه‌گذاری برای رشد و پیشرفت در آینده محسوب می شود که امیدواریم شاهد روزهایی بهتر برای استان البرز باشیم.

 

بازگشایی مدارس علی درویش پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر