کد خبر: 808562 A

تحقق وعده استاندار البرز؛

پس از بازدید سرزده استاندار از بیمارستان البرز، با گذشت کمتر از ۱۰ روز خدمات سونوگرافی که از مطالبات مراجعان به این بیمارستان بود، راه اندازی شد.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در بازدید سرزده از بیمارستان البرز کرج، روند خدمات رسانی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را حائز اهمیت دانست و افزود: مردم این استان شایسته بهترین امکانات رفاهی و درمانی هستند و ضرورت دارد از خدمات مطلوب در این حوزه برخوردار شوند.

وی در این بازدید پس از اینکه مطالبات و دغدغه های مراجعان را شنید، رئیس بیمارستان و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی را موظف به استقرار خدمات سونوگرافی شبانه روزی در بیمارستان کرد که این امکان مهم ظرف کمتر از ۱۰ روز فراهم شد و مردم می توانند از آن بهره مند شوند.

شهبازی با تاکید براینکه رضایتمندی مردم از خدمات دولت و نظام را یک اصل مهم می دانم، ادامه داد: در این راستا با هیچ کس تعارف ندارم و مطالبات بحق مردم را با جدیت دنبال می کنم.

وی گفت: ما بعنوان کارگزاران نظام موظف به خدمتگزاری مردم هستیم.

جبارنیا معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی البرز، استقرار این امکان را هزینه بر اعلام کرد و افزود: ولی راه‌اندازی خدمات سونوگرافی را به دستور استاندار البرز در زمان مقرر اجرایی کردیم تا اسباب آرامش خاطر مراجعان فراهم شود.

استاندار البرز بیمارستان البرز خدمات سونوگرافی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر