کد خبر: 808517 A

دبیر حزب اراده ملت شهرستان البرز :

دبیر حزب اراده ملت شهرستان البرز گفت: اصلاح گری با قدرت طلبی، انحصار و یک جانبه خواهی بر یک مسند نمی نشیند.

گلزار اردم روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: امام حسین (ع) فرمود: برای اصلاح امت جدم از مکه خارج شدم و قیام کردم که باید گفت سیدالشهدا (ع)، برترین اصلاح‌گر تاریخ است که برای اصلاح امت اسلامی از خون و جان خود، اهل بیت و یارانش دریغ نکرد.

وی افزود: امام سوم شیعیان نشان داد که اصلاح گر واقعی بودن و ماندن می‌تواند چقدر هزینه داشته باشد که امروز نیز برای ادامه راه حضرت حسین (ع) جز، اصلاح گر واقعی بودن چاره ای نیست اما باید برایش هزینه‌ای داد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: کسانی که به اسم اصلاح و اصلاح گری به قدرت و کسب منفعت می‌اندیشند؛ باید بدانند که بر راهی اشتباه گام نهاده اند ، اصلاح گری راه امام حسین (ع) است و راه این امام همام، راه منفعت طلبی و قدرت طلبی نیست.

اردم قدرت طلبی را آفت جریان‌های آزادیخواه و اصلاح طلب در طول تاریخ ایران دانست و اذعان کرد: از جنبش اصلاح گرانه مشروطه که تسلیم جریان قدرت رضا شاهی شده و به انحراف رفت تا جنبش بزرگ ملی کردن نفت که خیانت و به قدرت فروختن آمال های جنبش آن را ناکام گردانید، اصلاح گری با قدرت طلبی و انحصار و یک جانبه خواهی بر یک مسند نمی نشیند.

وی افزود: امام حسین (ع) با خون خود و عدم تسلیم به انحراف در جریان اسلام ناب جدش بزرگوارش محمد مصطفی (ص) به ما آموخت که اصلاح گری با قدرت طلبی و یک جانبه خواهی بر مسند نمی نشیند.

دبیر حزب اراده ملت شهرستان البرز یادآور شد: با تاسی از سیدالشهدا (ع) باید آزاده بود و در برابر زیاده خواهی زیاده خواهان کوتاه نیامد و همواره بر اصول و اهداف مان استوار مانده و پایبند باشیم.

امام حسین ایران جامعه شیعیان ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر