کد خبر: 808363 A

در قالب کمپین مهربان باشیم؛

همزمان با فرارسیدن محرم الحرام جوانان مشهدی با کمپین «مهربان باشیم» در روز تاسوعا و عاشورای حسینی پاکبان شهر می‌شوند.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از مشهد، همزمان با فرارسیدن محرم الحرام، جمعی از جوانان مشهدی با به راه انداختن کمپین «مهربان باشیم»، دغدغه‌ای متفاوت را در مشهدالرضا، پایتخت فرهنگی جهان اسلام در راستای پاکسازی محیط شهری دنبال می‌کنند. 

این کمپین از شهریور ماه ۱۳۹۶ در مشهد آغاز به کارکرده و با رویکرد توانمندسازی اعضا، ایجاد همدلی بین مردم، کارآفرینی برای نیازمندان و ترویج مهربانی و لبخند، طرح‌ها و فعالیت‌های متعددی را طراحی و تا به امروز به مرحله اجرا در آورده است.

امسال نیز بار دیگر برای چهارمین سال پیاپی در تاسوعا و عاشورای ۱۳۹۸، جمع زیادی از جوانان مشهدی بار دیگر همدل شده اند تا علاوه بر فرهنگ سازی و کمک به پاکبانان مشهدالرضا، خدمت بی منت و عزاداری خود را جلوه دیگری دهند. 

امسال نیز این پویش با شعار «با هم فرهنگ می‌سازیم» و به همت کمپین«مهربان باشیم» ادامه دارد و فعالیت‌های برنامه ریزی شده این کمپین، از سوی جوانان جهادگر بی‌منت، ظهر تاسوعا و عاشورای حسینی از ساعت ۱۲:۳۰ و شب شام غریبان نیز از ساعت ۲۰ در محل غرفه «مهربان باشیم» واقع در عرصه میدان شهدای مشهد با حضور پرشور و استقبال گرم و همیشگی مردم برگزار می‌شود.

جهان اسلام عاشورا محرم مشهد برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر