کد خبر: 808124 A

درویش پور مطرح کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی با بیان اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از تمامی ظرفیت‌ها و قابلیت های استان استفاده کرد، افزود: راه اندازی مجدد فرودگاه پیام از جمله اقدامات اولویت دار استان البرز برای اجرای اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش ایلنا، علی درویش پور در جلسه بررسی مشکلات پیرامون فرودگاه پیام افزود: تمامی دستگاه های اجرایی باید با نگاهی کلان و استانی در راستای حل مشکلات فرودگاه پیام گام بردارند.  

وی تاکید کرد: با پیگیری های مجدانه و اهتمام ویژه استاندار البرز، راه اندازی مجدد فرودگاه پیام میسر شد که در روزهای آینده شاهد آغاز پروازهای مسافرتی این فرودگاه خواهیم بود.   

معاون هماهنگی امور عمرانی با بیان اینکه برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از تمامی ظرفیت ها و قابلیت های استان استفاده کرد، افزود: راه اندازی مجدد فرودگاه پیام از جمله اقدامات اولویت دار استان البرز برای اجرای اقتصاد مقاومتی است. 

وی تصریح کرد: با توجه به همجواری فرودگاه پیام با شهر تهران علاوه بر شهروندان استان البرز مردم پایتخت نیز می توانند از فرودگاه پیام به عنوان پروازهای مسافرتی خود استفاده نمایند. 

این‌مسئول اشاره کرد: فرودگاه پیام باید برای دسترسی سریع و آسان شهروندان، زیباترین و امن ترین مسیرها را داشته باشد. در این راستا ضرورت دارد شهرداری کرج اقدمات لازم را در دستور کار قرار دهد. 

وی تاکید کرد: تامین روشنایی و احداث دور برگردان در مسیرهای دسترسی به فرودگاه پیام نیز از دیگر ضرورت هایی است که باید در اسرع وقت اجرایی شود. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز یادآور شد: ایجاد و تامین زیرساخت های مورد نیاز به ویژه تامین آب فرودگاه برای این منطقه باید لحاظ شود. 

وی خاطر نشان کرد: داخل مجموعه فرودگاه باید با توجه به الزامات محیط زیست و استانداردهای جهانی تجهیز و آماده سازی شود. 

درویش پور گفت: اولین پرواز فرودگاه پیام در روز تاسوعای حسینی به مقصد مشهد مقدس خواهد بود. 

وی اشاره کرد: با استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های البرز می توان برای زیباسازی فرودگاه و افزایش پروازهای مسافرتی استفاده کرد. 

معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: انتظار می رود با پیگیری های اثر بخش تمامی دستگاه های اجرایی البرز در اسرع وقت فرودگاه پیام راه اندازی شود.

استان البرز فرودگاه پیام البرز علی درویش پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر