کد خبر: 808063 A

معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی خبر داد؛

بعد از مصوبه هیات دولت و با پیگیری های معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی، فرودگاه بین المللی پیام، مقدمات عملیاتی و اجرایی شدن پروازهای مسافری صورت گرفته و در حال حاضر در فرودگاه پیام آمادگی لازم برای نشست و برخاست پروازهای مسافری وجود دارد.

به گزارش ایلنا و بنابر اعلام معاونت هوانوردی و امور فرودگاهی، پروازهای مسافری فرودگاه بین المللی پیام با بالاترین استانداردهای پروازی انجام خواهد گرفت.

بنابراین گزارش با تشکیل بیش از ده جلسه کمیته مسافری و رفع موانع موجود نسبت به آماده سازی بخش ترمینال مسافری، پذیرش مسافر، تجهیزات ارتباطی برج مراقبت، تجهیزات کمک ناوبری اقدام شده است.

همچنین مجموعه فرودگاهی نسبت به آموزش مجدد کارکنان و پرسنل هوانوردی و آماده سازی خودروهای ایمنی فرودگاهی اقدامات لازم را انجام داده است.

این گزارش می افزاید هماهنگی لازم با سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاه های کشور و نهادهای مرتبط با حمل و نقل شهری (اتوبوسرانی و تاکسیرانی) صورت گرفته است .

نخستین پرواز مسافری فرودگاه بین المللی پیام فردا دوشنبه 18 شهریور همزمان با تاسوعای حسینی راس ساعت 14 کرج را به مقصد مشهد مقدس ترک می کند.

 

فرودگاه بین المللی پیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر