کد خبر: 807843 A

استاندار البرز مطرح کرد:

استاندار البرز گفت: رژه 31 شهریور و هفته دفاع مقدس، بهانه ای برای نمایش وحدت و همدلی قوای مسلح در راستای تحکیم و ثبات امنیت و آرامش کشور است.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در جلسه هماهنگی برگزاری رژه هفته دفاع مقدس در استان البرز که روز شنبه در حوزه استاندار برگزار شد، با بیان اینکه شرح وظایف تمامی دستگاه ها در راستای برگزاری این روز باشکوه مشخص است، افزود: رژه هفته دفاع مقدس امسال بسیار متمایز از سال های گذشته است.

وی ادامه داد: در شرایط کنونی دشمنان نظام با تبلیغات منفی درصدد ضعیف نشان دادن امکانات و تجهیزات دفاعی کشور هستند و با شیوه های مختلف آمادگی نظامی کشور را محک می زنند.

شهبازی گفت: ما در حوزه های مختلف موشکی، تسلیحاتی، تانک‌ها، پهبادها و سایر ملزومات دفاعی شرایط بسیار خوبی داریم که باید این آمادگی و اقتدار نظامی و نیروهای نظامی را به نمایش بگذاریم.

وی افزود: البرز نیز در موقعیت استراتژیکی قرار دارد که نزدیکی با پایتخت و بسیاری از عوامل دیگر اهمیت این استان را در برگزاری هر چه باشکوه تر رژه هفته دفاع مقدس، بیشتر می کند.

استاندار البرز با اشاره به بخشی از سخنران وزیر امور خارجه کشور در خصوص آمادگی دفاعی ایران، اضافه کرد: ایشان بر این باور است که اگر کشور در دوران دفاع مقدس از امکان نظامی موشکی برخوردار بود، هرگز دشمن تا بن دندان مسلح، جرات حمله پیدا نمی کرد.

وی گفت: اکنون علاوه بر تجهیزات به روز، نیروهای نظامی کشور نیز روحیه بالایی دارند که مجموعه این آمادگی ها باید برای تقویت اعتماد مردم و آگاهی دشمنان به منصه ظهور گذاشته شود.

شهبازی افزود: برگزاری رژه هفته دفاع مقدس در البرز با نهایت آرامش و امنیت از اهمیت بالایی برخوردار است که برای تحقق این امر ضرورت دارد تمامی تمهیدات لازم اندیشیده شود.

وی عنوان کرد: بهره برداری از ظرفیت بانوان و جوانان و همچنین خانواده شهدا و ایثارگران در راستای برگزاری این روز  باید در دستور کار قرار گیرد.

استاندار البرز گفت: هفته دفاع مقدس نیز بهانه ای برای نمایش وحدت و همدلی قوای مسلح در راستای تحکیم و ثبات امنیت و آرامش کشور است.

استاندار البرز رژه روز ارتش هفته دفاع مقدس البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر