کد خبر: 807753 A

در فرمانداری شهرستان فردیس؛

اولین جلسه کمیته ساخت و ساز و انشعابات غیرمجاز شهرستان فردیس به ریاست سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری فردیس، برگزار شد.

به گزارش ایلنا، اولین جلسه کمیته ساخت و ساز و انشعابات غیرمجاز شهرستان فردیس به ریاست مریم قهرمانی و با حضور بخشدار مرکزی این شهرستان، روسای ادارت و دستگاه های خدمات رسان و اعضای کمیته مربوطه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری فردیس ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده توسط شهرداری فردیس و ادارات و دستگاه های خدمات‌رسان گفت: با فعال شدن گشت های مشترک کنترل و نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز از ماه آینده و برگزاری منظم جلسات کمیته ساخت و ساز و انشعابات غیرمجاز حرکت جدی در مقابله با این پدیده شوم خواهیم داشت.

قهرمانی ابراز امیدواری کرد که با وحدت و تعامل بین همه دستگاه‌ها در این زمینه بتوانیم نتیجه خوبی در کاهش ساخت و سازهای غیرمجاز داشته باشیم.

در این جلسه، صادق زاده بخشدار مرکزی شهرستان فردیس نیز در بخشی از سخنان خود ضمن اشاره به برگزاری جلسات مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز و فعالیت گشت های مشترک کنترل و نظارت در بخش مرکزی گفت: مقابله با ساخت و ساز غیرمجاز مقابله با معلول است و علت اصلی در نقص قانون و نحوه فعالیت کمیسیون های ماده 100 و 99 است.

وی در ادامه سخنان خود وجود و رشد سودجویان و دلالان در تغییر کاربری ها و ساخت و سازهای غیرمجاز را نتیجه عدم برخورد جدی با ساخت و سازهای غیرمجاز دانست و اظهار امیدواری کرد با تقویت نظارت و کنترل به بهبود شرایط کمک شود.

 

فرمانداری شهرستان فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر