کد خبر: 807589 A

در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری فردیس؛

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری فردیس از برگزاری اولین دور مسابقات لیگ کتابخوانی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری فردیس با حضور 300 داوطلب، خبر داد.

به گزارش ایلنا، محمد رضا آژیر در حاشیه برگزاری دور اول مسابقات کتاب و کتابخوانی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری فردیس در جمع خبرنگاران، گفت: در دور اول این مسابقات، 300 داوطلب در تیم های سه نفر دوستانه و خانوادگی، شرکت کردند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این دوره با موضوع غدیر برگزار شد، اضافه کرد: سه دوره بعدی این مسابقات با موضوعات محرم، دفاع مقدس و انتظار برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری فردیس در بخش دیگری استقبال شهروندان فردیسی از مسابقات کتاب و کتابخوانی را مطلوب اعلام کرد و گفت: در نظر داریم با برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوعات مختلف شاهد افزایش میزان علاقه مندی به کتاب و کتابخوانی باشیم.

وی با اشاره به اینکه مدیریت شهری فردیس در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تلاش می کند، خاطرنشان کرد: برای برندگان این مسابقات جوایز نفیسی در نظر گرفته شده است.

آژیر منابع دور اول رقابت کتاب و کتابخوانی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری فردیس را کتابهای "ناقوس ها به صدا در می آیند" و "پدر" اعلام کرد و افزود: این کتاب ها به صورت رایگان در اختیار شرکت کنندکان قرار گرفت.

وی با اشاره به پتانسیل های بالای شهرستان فردیس در حوزه های مختلف ورزشی، هنری و غیره، تصریح کرد: با تلاش بیشتر در برگزاری مسابقات کتابخوانی با منابع مهیج و خواندنی می توانیم شاهد استقبال هرچه بیشتر شهروندان برای شرکت در مسابقات کتابخوانی باشیم.

 

مسابقات کتابخوانی رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری فردیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر