کد خبر: 807359 A

استاندار هرمزگان مطرح کرد:

استاندار هرمزگان گفت: جزیره قشم به دلیل اینکه دارای موقعیت استراتژیکی است، شرایط خوبی برای توسعه نسبت به سایر شهرهای دیگر دارد؛ امروز مردم با همراهی دولت در راستای توسعه جزیره کمک و گام‌های موثری برمی‌دارند و مشارکت دارند.

به گزارش ایلنا، فریدون همتی در آیین افتتاح پروژه های قشم، بیان کرد: در هفته دولت حدود 300 میلیارد، اعتبار پروژه های شهرستان قشم بوده است.

وی افزود: چشم انداز دولت به جزیره قشم ، نگاهی ملی است. جزیره قشم با دارابودن موقعیت استراتژیک ، بعنوان نگین ایران نامید شده و تجاربی که گذشتگان آموخته اند ، به عنوان فرهنگ و تمدن به نسل های جدید انتقال پیدا کرده است.

همتی اظهار کرد: در حوزه پرورش میگو و جلبک پیشرفت عظیمی نسبت به سال گذشته داشته ایم.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: احداث آب شیرین کن های جدید نیز در دست احداث است که دراین راستا می‌تواند اقدامی مناسب و گامی موثر برای تامین آب شرب جزیره قشم باشد.

a517b9d8-e73e-416c-bc79-c96b94f5a71c

وی تاکید کرد: ما با تلاش بیشتر می‌توانیم امکانات و ظرفیت های گردشگری وحتی تولیدات داخلی خود را افزایش دهیم و با تکیه به این اوامرمی توانیم حرف اول را در دنیا و منطقه بزنیم.  

همتی اضافه کرد : دولت هر اقدامی که انجام می دهد به پشتوانه ملت است وسیاه نمایی ظلم محسوب می‌شود و اگر ما در این شرایط تحریم ها بتوانیم کشور را اداره کنیم هنر کرده ایم.

وی بیان داشت : فخر و مباهات مسئولان زمانی به اثبات می رسد، که بتوانند خدمت کنند و هرچقدر این خدمت بیشتر باشد بهتر است.

دولت قشم ملت هرمزگان آیین افتتاح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر