کد خبر: 807170 A

نماینده اصفهان در شورای عالی استان‌ها مطرح کرد:

نماینده اصفهان در شورای عالی استان‌ها گفت: شهر نطنز به عنوان پایتخت هسته‌ای ایران هنوز مشکل آب شرب دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسین میرزاییان صبح امروز در بیست و دومین اجلاس شورای عالی استان‌ها گفت: از تلاش‌های رئیس قوه قضاییه تشکر می‌کنم که با درایت خاص و با رویکرد جدید در مقابله با فساد اقتصادی درصدد اجرای عدالت است و امیدواریم با همدلی سران قوا شاهد ریشه کن شدن مفاسد اقتصادی و رانت‌خواری باشیم.

میرزاییان بیان کرد: از زحمات رئیس جمهور تشکر می‌کنم که با تدبیر خود کمیته احیای زاینده رود را تشکیل داد و موجب رفع مشکل آب زاینده رود شد.

نماینده مردم اصفهان در شورای عالی استان‌ها ضمن تشکر از همکاری استاندار اصفهان با جامعه شورایی این استان گفت: شهرستان نطنز دارای مردمانی انقلابی است و به عنوان پایتخت هسته‌ای ایران هنوز مشکل آب شرب دارد که امیدواریم با همکاری وزارت نیرو و تأمین اعتبارات نسبت به تکمیل لوله گذاری مسیر آب از نطنز تا سد زاینده رود اقدام شود.

وی با بیان اینکه ۱۰ کیلومتر از جاده کاشان و آران و بیدگل هنوز بلاتکلیف مانده است، گفت: هنوز کار ۱۸ کیلومتر از جاده حوزه شهر بادرود باقی مانده است که متاسفانه شاهد بروز تصادفات در این مسیر هستیم.

میرزاییان با بیان اینکه جوانان ما مشکل مسکن و ازدواج دارند، تصریح کرد: با اصلاح قانون تغییر کاربری مقرر شده که ۸۰ درصد ارزش زمین‌های کشاورزی به حساب خزانه واریز شود که این از موانع تغییر کاربری حوزه شهری است.

وی اضافه کرد: چرا در ۳ سال اخیر رشد مسکن به افزایش ۳۰۰ درصدی رسیده است، در حالی که دولت‌های قبلی به دنبال احداث مسکن مهر به طور محسوس موجب کاهش قیمت مسکن شدند؟

میرزاییان در پایان گفت: آیا احداث ۵۰ متر اتاق کارگری در باغات خشک شده تغییر کاربری است که کشاورزان مظلوم را با قوه قضاییه درگیر می‌کنید؟ در حالی که لازم است این قانون تغییر کاربری در استان‌های گرمسیری و خشک اصلاح شود.

اصفهان ایران پایتخت جاده شورای عالی استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر