کد خبر: 806867 A

رسولیان خبر داد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: در آخرین ارزیابی صورت گرفته از سوی وزارت کشور، استان خراسان رضوی رتبه اول اقتصاد مقاومتی کشور را کسب کرد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از مشهد، رسولیان در نشست گفتگوی اجتماعی که به مناسبت پاسداشت هفته تعاون برگزار شد،اظهار کرد: الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی با ایجاد همدلی و همفکری در ارکان تصمیم ساز استان، زمینه کار و تلاش بیشتر را فراهم کرده است.

وی افزود: حضور ٨ شرکت تعاونی در میان ٨٧ معین اقتصاد مقاومتی بیانگر توجه جدی بخش تعاون به توسعه استان و نقش آفرینی در مسیر تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی است.

2929683

رسولیان تصریح کرد: پروژه ها و طرح‌های سرمایه گذاری حوزه تعاون باید احصاء و جمع بندی شود تا به صورت تفاهم نامه ذیل الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی استان مدنظر قرار گیرد، موانع و مشکلات احتمالی مربوط به پروژه های مذکور هم در ستاد تسهیل و یا شورای فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان رفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه به دلیل تجربه موفق استان در حوزه تنظیم بازار، این استان معین تنظیم بازار کشور شده است، گفت: این آمادگی وجود دارد که پیشنهادات بخش تعاون استان جهت تنظیم بازار در دو محور تامین کالا و توزیع جمع بندی و به سطح ملی منعکس شود.

استان خراسان رضوی اقتصاد مقاومتی تنظیم بازار خراسان رضوی وزارت کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر