کد خبر: 806431 A

دادستان اصفهان :

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان گفت: در شرایط کنونی که کشور درگیر جنگ اقتصادی است از تولید کنندگان و صاحبان سرمایه که قصد سرمایه گذاری در زمینه تولید و رونق اقتصاد کشور را دارند همه جانبه حمایت می کنیم.

به گزارش ایلنا از اصفهان، علی اصفهانی در مراسم تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نائین بیان داشت: رویکرد قوه قضاییه همواره اجرای عدالت، قانونمداری و مبارزه با فساد بوده و با انتصاب آیت الله رئیسی عملیاتی شده است.

اصفهانی در ادامه بر همدلی و همکاری تمامی دستگاه ها در تحقق اهداف، تاکید و خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی در رسیدن به اهداف عالی خود نیازمند همدلی، تعامل و همکاری با سایر سازمان ها در عین رعایت استقلال است؛ از این رو از نخبگان، صاحب نظران و اصحاب رسانه دعوت می کنیم در این مسیر یاری‌گر دستگاه قضایی باشند.

وی حمایت قضایی و همه جانبه از تولیدکنندگان را از برنامه های این دستگاه اعلام کرد و بیان داشت: در شرایط کنونی که کشور درگیر جنگ اقتصادی است از تولید کنندگان و صاحبان سرمایه که قصد سرمایه گذاری در زمینه تولید و رونق اقتصاد کشور را دارند همه جانبه حمایت می کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با اشاره به ضرورت و اهمیت تامین و حفظ امنیت، یادآور شد: با جرایم خشن و سازمان یافته و اخلال گران در نظم و امنیت جامعه، قاطعانه برخورد می کنیم و اجازه نخواهیم داد این امنیت مثال زدنی حال حاضر کشور تحت الشعاع اقدامات خلاف قانون برخی افراد سودجو و فرصت طلب قرار گیرد.

 آیین تکریم و معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نائین با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و معاون منابع انسانی دادگستری کل استان اصفهان برگزار شد. در این مراسم از خدمات بیش از سه ساله سید نصرالدین صالحی، تقدیر و با اعطای حکمی از سوی ریاست محترم قوه قضاییه، مهدی طارمی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان معرفی شد.

 

اصفهان اقتصاد جنگ اقتصادی دادستان عمومي و انقلاب مركز استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر