کد خبر: 804614 A

در روزهای 10 تا 13شهریور برگزار می‌شود؛

بیش از 120 شرکت بزرگ ایرانی و خارجی فعال در حوزه فولاد و متالورژی طی چهار روز میهمان یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته اصفهان خواهند بود.

به گزارش ایلنا از اصفهان، این نمایشگاه طی روزهای دهم تا سیزدهم شهریورماه با حضور شرکت‌های فعال صنعت فولاد، ریخته‌گری و متالورژی از استان‌ها و شهرهای تهران، اصفهان، قم، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، کرمانشاه، یزد، قزوین، ساوه، اشتهارد، هرمزگان، مازندران و کاشان برگزار خواهد شد.

121 شرکتی که در این دوره از نمایشگاه فولاد اصفهان حضور خواهند داشت، در حوزه تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی (ریخته‌گری، عملیات حرارتی، آبکاری و پرداخت، متالورژی پودر)، خدمات صنعت متالورژی (مواد اولیه و کمک ذوب‌ها، قالب‌سازی و مدل‌سازی، خدمات آزمایشگاهی، تست‌ها)، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی وابسته (جرثقیل‌ها، ژنراتورها، موتورهای گازسوز، غبارگیرها، اتصالات و شیلنگ‌های فشار قوی، روانکارها و روغن‌های صنعتی، صنایع لاستیک و نوار نقاله‌ها، تصفیه‌خانه‌های صنعتی) و شکل‌دهی فلزات (نورد، آهنگری و جوشکاری، تراشکاری، برشکاری و پرسکاری) فعالیت می‌کنند و محصولات و خدمات برجسته‌ای را در نمایشگاه عرضه خواهند کرد.

در کنار همه شرکت‌های ایرانی که در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته حضور خواهند داشت، نمایندگان شرکت‌های خارجی از کشورهای بلژیک، انگلیس، فرانسه، چین، سوئیس و جمهوری چک نیز به اصفهان خواهند آمد تا آخرین یافته‌های خود در حوزه صنعت فولاد را به نمایش بگذارند.

فولاد مبارکه اصفهان و شرکت‌های زیرمجموعه، شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان، شرکت بین المللی مهندسی ایران (ایریتک)، شرکت مهندسی بین المللی فولاد تکنیک و شرکت فولاد حامیران از جمله مهمترین شرکت‌هایی هستند که در نمایشگاه فولاد امسال حضور یافته‌اند.

این نمایشگاه در حالی برگزار می‌شود که حضور پر رنگ شرکت‌های پیمانکار فولاد و تنوع بیشتر در حوزه فعالیت تامینکنندگان از جمله ویژگی‌های شاخص یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته به شمار می‌رود. نکته مهم در برگزاری این رویداد نمایشگاهی، تمرکز بر بومی‌سازی و توجه به رونق تولید و عبور از بحران در صنعت متالورژی، فولاد و زنجیره تامین خواهد بود که سبب می‌شود نمایشگاه فولاد اصفهان مورد توجه بسیاری از فعالان صنعتی قرار گیرد.

در کنار این نمایشگاه، «همایش عبور از بحران‌ها در صنعت متالورژی، فولاد و زنجیره تامین» طی روزهای 11 و 12 شهریورماه برگزار می‌شود.

اصفهان چین فولاد نمایشگاه بین المللی ریخته گری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر