کد خبر: 804550 A

استاندار جدید قزوین در گفت‌وگو با ایلنا:

استاندار جدید قزوین گفت: پس از به دست گرفتن مسند استانداری قزوین، از سیاست‌زدگی پرهیز خواهم کرد.

هدایت‌الله جمالی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: در خصوص استان قزوین رئیس‌جمهور توصیه‌هایی داشته‌اند که قطع به یقین بر اساس توصیه‌های ایشان عمل می‌کنم.

وی با بیان اینکه پس از بدست‌گیری مسند استانداری قزوین، از سیاست‌زدگی پرهیز خواهم کرد، افزود: امروز جامعه نیاز به کار و تلاش دارد و سیاستی که در آن امور مردم مورد توجه قرار نگیرد، برای مردم هیچ ارزشی ندارد.

استاندار جدید قزوین ادامه داد: سیاست باید توأم با کار و تلاش و رعایت مسائل مملکت و مردم باشد این در حالی است که اگر سیاسی باشیم و صبح تا شب بر روی سر هم بزنیم، نتیجه‌ای نمی‌تواند برای مردم به همراه داشته باشد.

جمالی‌پور اضافه کرد: سیاست مسئولان نباید برای رسیدن به منافع جمعی و گروهی باشد بلکه باید در راستای توسعه خدمت‌رسانی، حل مشکلات و تامین منافع مردم و همچنین خدمت شایسته به آنان باشد.

وی در پاسخ به این سئوال که تا لحظه دعوت به هیأت دولت از معرفی خود به عنوان استاندار قزوین اطلاع داشتید یا نه، گفت: بنده از اینکه چه زمانی می‌خواهد پستم به عنوان استاندار قزوین در دولت به تصویب برسد و جلسه‌اش برگزار شود، اطلاعی نداشتم و وزیر کشور هم این موضوع را تا لحظه آخر اطلاع نمی‌دهد و تمایل دارد کسی مطلع نشود و بر اساس پروتکل خود عمل می‌کند.

این مسئول تصریح کرد: شب سه‌شنبه پنجم شهریور ماه به بنده اطلاع داده شد که فردا صبح یعنی چهارشنبه در دفتر هیأت دولت حضور یابم.

استاندار جدید قزوین در خصوص تغییر و تحولات در بدنه استانداری پس از حضور در این استان افزود: زاهدی استاندار قزوین تصمیماتی را در تغییرات أخذ کرده و انجام داده و نظر ایشان محترم است اما پس از حضور در استان کارآیی، توانمندی و ظرفیت افراد را مورد توجه قرار می‌دهم و در صورت لزوم و نیاز، تصمیم‌گیری خواهم کرد.

خبرنگار: سید مصطفی جعفری

استان قزوین جامعه مشکلات وزیر کشور سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر