کد خبر: 804539 A

همزمان با هفته دولت صورت گرفت؛

همزمان با هفته دولت و با حضور مدیرکل اوقاف خراسان رضوی، 5 پروژه عمرانی بقعه متبرکه امامزاده سید حمزه(ع) و موقوفه حاج سلطان العلماء کاشمر، به ارزش 3 میلیارد و 955 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کاشمر، همزمان با هفته دولت 5 پروژه عمرانی بقعه امامزاده سید حمزه(ع) و موقوفه حاج سلطان العلماء کاشمر با حضور حجت الاسلام والمسلمین احمدزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی و فرماندار و مسئولان کاشمر افتتاح شد.

استخر آب کشاورزی و پرورش آبزیان موقوفه حاج سلطان العلماء با ظرفیت 1200 متر مکعب و 4 پروژه عمرانی بقعه متبرکه امامزاده سیدحمزه(ع) شامل آغاز فاز اجرایی نصب پنل‌های نیروگاه 70 کیلوواتی برق خورشیدی، تکمیل و تجهیز مرکز افق شامل کتابخانه و مکان های برگزاری کلاس‌های قرآنی، سبک زندگی اسلامی با هزینه 240 میلیون ریال، ساخت و تکمیل سالن اجتماعات با مساحت 180 متر مربع و با هزینه یک میلیارد و 420 میلیون ریال، ساخت و تکمیل سالن پذیرایی با مساحت 200 متر مربع  و با هزینه یک میلیارد و 580 میلیون ریال به بهره برداری رسید. 

همچنین با حضور مدیر کل اوقاف استان ضریح مطهر امامزاده سید حمزه(ع) و مزار شهدای مدفون در این بقعه غبار روبی و عطر افشانی شد.

لازم به ذکر است، هزینه ساخت پروژه‌های عمرانی بقعه متبرکه امامزاده سیدحمزه(ع) از محل موقوفه علی ابن الکاسفی که وقف بر این بقعه متبرکه است، تامین شده است.

برق خراسان رضوی دولت فرماندار مدیرکل اوقاف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر