کد خبر: 804375 A

ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز:

ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز، یادآور شد: با توجه به شرایط سخت و اقتصادی کشور حذف ویزا برای زائران اربعین از دست آورد های این دولت بود و نباید این مسئله نادیده گرفته شود .

به گزارش ایلنا، سلیمان شکری ضمن گرامیداشت هفته دولت با ارائه گزارش کامل از عملکرد ستاد و  برنامه های آینده ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز در ارتباط با بحث اسکان، تغذیه و تعهد مراسم اربعین، توضیح داد. 

ریاست ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز، یادآور شد: با توجه به شرایط سخت و اقتصادی کشور حذف ویزا برای زائران اربعین از دست آورد های این دولت بود و نباید این مسئله نادیده گرفته شود .

وی افزود: امسال نیز همچون سنوات گذشته به همکاری بیشتر ادارات، اصناف و سایر ارگان های دولتی در بحث اربعین و توسعه حرم های ائمه نیازمندیم. 

غفور قاسم پور فرماندار شهر کرج در ادامه این جلسه ضمن تشکر از زحمات ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت : امید است  با همت مردم خوب و انقلابی کرج و همت ادارات اصناف و سایر ارگان های دیگر بتوانیم جمع آوری نذورات بهتری داشته باشیم .

فرماندار کرج گف: در این ارتباط نباید منفعل عمل کنیم چراکه در این شرایط حساس تحریم های کشور باعث نارضایتی خواهد شد .

وی تصریح کرد: در بحث بازسازی عتبات و توسعه حرمین و اربعین حسینی وظیفه فرمانداری است تا  برای پیگری و ساماندهی جذب نذورات شهرستان کرج پیگیر باشد و امیدوارم امسال بتوانیم نقش پر رنگ تری را ایفا کنیم و در بزرگترین همایش پیاده روی جهان حضور پر قدرت تری داشته باشیم .

در پایان قاسمپور گفت: باید هر چه زودتر و در اولین فرصت جلسات ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان کرج در فرمانداری انجام شود.

ستاد بازسازی عتبات و عالیات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر