کد خبر: 804354 A

استاندار البرز تاکید کرد:

استاندار البرز در حاشیه افتتاح شرکت آرد و نان شهرک صنعتی سیمین دشت بیان داشت: پروژه های گشایشی در شهرستان فردیس بیش از ۴۰۰ نفر اشتغالزایی دارند ضمن آنکه برای احداث و راه اندازی آنها بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی با اشاره به افتتاح ده ها پروژه عمرانی و تولیدی توسط بخش خصوصی در این استان گفت: بخش خصوصی در البرز پرتلاش و نقش آن برجسته است.

 شهبازی در حاشیه افتتاح شرکت آرد و نان شهرک صنعتی سیمین دشت بیان داشت: همزمان با هفته دولت ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه در البرز افتتاح شد که نقش بخش خصوصی برجسته بود.

وی بیان داشت : سال گذشته با همکاری بخش خصوصی میزان صادرات استان البرز نسبت به سال ماقبل ۷۰ درصد افزایش داشت .

استاندار البرز گفت: امروز شاهد افتتاح ۱۷ پروژه عمرانی ، تولیدی و فرهنگی در شهرستان فردیس بودیم که بخش عمده این پروژه ها توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی اجرا شد.

وی ادامه داد : پروژه های گشایشی در شهرستان فردیس برای بیش از ۴۰۰ نفر اشتغالزایی دارند ضمن آنکه برای احداث و راه اندازی آنها بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

 

سفر کاروان تدبیر و امید البرز که در راس آن استاندار البرز قرار دارد در روزهای پایانی هفته دولت فردیس را بعنوان پنجمین مقصد خود انتخاب کرد.

در این سفر پس از گلباران و غباروبی گلزار شهدای رزکان، بهره برداری از پردیس سینمایی اکومال در فردیس با حضور حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت گرفت.

در ادامه نیز پروژه بهسازی معابر در شهرک وحدت به بهره برداری رسید و همچنین طرح توسعه شرکت آرد و نان شهرک صنعتی سیمین دشت با حضور نماینده عالی دولت در استان البرز افتتاح شد.

 

 

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر