کد خبر: 804348 A

همزمان با هفته دولت، عصر امروز کارخانه تولید انواع سنگ مصنوعی (سمنت پلاست) در منطقه ویژه اقتصادی لامرد به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لامرد، کارخانه تولید انواع سنگ مصنوعی (سمنت پلاست) در زمینی به مساحت 4500 مترمربع شامل 500 مترمربع سالن سرپوشیده در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد قرار دارد که با سرمایه گذاری شرکت تابان شهر طرح ریزان جنوب به مبلغ 20 میلیارد ریال تکمیل و با حضور مقام های اجرایی استان فارس و شهرستان لامرد بصورت رسمی افتتاح شد.

مدیر عامل این واحد تولیدی  اظهار کرد: این کارخانه با اشتغالزایی برای حدود ۵۰ نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم در زمینه تولید انواع قطعات بتنی و سنگ مصنوعی، انواع کفپوش، نما، جدول، دور درختی، آبراه، پله و انواع اسپیسرهای بتنی فعالیت دارد.

فاطمی با تاکید برعزم مجموعه متبوعش برای گسترش فعالیت و  رویکرد صادرات محور این واحد افزود: بخشی  از محصولات به شهرداریها، دهیاریها و شرکت های خصوصی جهت زیباسازی فضای شهری و عمومی مانند پیاده رو، پارکها و معابر عمومی اختصاص می یابد و با توجه به بازاریابی های صورت گرفته، به بازارهای هدف کشورهای مجاور صادر می شود.

sem2

در ادامه این آیین افتتاح، از سوی مدیر عامل منطقه ویژه لامرد لوح تقدیری به این واحد تولیدی اعطا شد.

در این آیین معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس،  علوی نماینده مردم لامرد و مُهر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار لامرد، جمعی از مدیران  منطقه ویژه و مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.

sem3

استان فارس لامرد کارخانه تولید انواع سنگ مصنوعی (سمنت پلاست) در منطقه ویژه اقتصاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر