کد خبر: 804346 A

انتظامی:

رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با اشاره به ساخت پردیس سینمایی شهرستان فردیس توسط بخش خصوصی تاکید کرد که مشارکت بخش خصوصی در توسعه طرح های فرهنگی تاثیر گذار بوده و این مهم موجب پیشگیری در حوزه آسیب های اجتماعی می شود.

به گزارش ایلنا، حسین انتظامی روز پنجشنبه در آیین افتتاح پردیس سینمایی شهرستان فردیس استان البرز افزود: توسعه فضاهای فرهنگی موجب کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش زیست اجتماعی جامعه می شود.

وی بیان داشت:  اینکه در حوزه های تجاری به بخش فرهنگ و هنر توجه شود، از اهمیت بالایی برخوردار است.

رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با اشاره به ساخت پردیس سینمایی شهرستان فردیس توسط بخش خصوصی تاکید کرد که مشارکت بخش خصوصی در توسعه طرح های فرهنگی  تاثیر گذار بوده و این مهم موجب پیشگیری در حوزه آسیب های اجتماعی می شود.

رئیس سازمان سینمایی ، سمعی و بصری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی می گوید که بیش از یک هزار شهر کشور فاقد سینما بوده که امیدواریم در این زمینه اقدام شود.

انتظامی با بیان اینکه توجه به مدیریت بانوان از سیاست های دولت به شمار می رود، گفت: این  امر موجب پیشرفت جامعه می شود و امید داریم سهم مدیریتی بانوان در کشور تحقق یابد.

 پردیس سینمایی اکومال فردیس دارای ۶ سالن سینمایی با گنجایش ۹۱۷ نفر و با اعتبار ۵۰۰ میلیاردتومان توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید.

 

فرهنگ و ارشاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر