کد خبر: 803912 A

سلسله نشستهای تخصصی به منظور بررسی مسائل ، مشکلات و نقاط قوت و رسیدن به راهکاری بهتر در خبرگزاری ایلنا خراسان رضوی برگزار می شود.

خبرگزاری ایلنا در خراسان رضوی در نظر دارد برای بررسی مسائل و مشکلات استان در زمینه‌های مختلف شهری، اجتماعی، اقتصادی و... سلسله میزگردهایی را با هدف ارائه راهکارهای مناسب برای حل آنها و با حضور مسئولان استانی و کارشناسان و صاحب نظران با توجه به موضوع هر نشست برگزار کند.

از این رو از تمامی استادان دانشگاه ، کارشناسان شهری،  اجتماعی و اقتصادی و مسئولان استانی و افراد صاحب نظر که در حوزه‌های  مختلف و مرتبط که راهکار و یا حرفی برای گفتن دارند دعوت به عمل می‌آید تا در این راه ما را یاری دهند.

خبرگزاری ایلنا خراسان رضوی بر این باور است که با تعامل و همکاری تمامی مسئولان استان و کارشناسان مربوط می‌توان گامی های موثر و هر چند کوچک در حل مسائل و مشکلات استان برداشت.

در همین راستا و به مناسبت هفته تعاون اولین نشست ها با حضور مدیران مرتبط و کارشناسان در طول این هفته طی ۵ نشست با موضوعات مختلف مرتبط براساس نامگذاری هر روز برگزار خواهد شد.

هم استانی های عزیز می‌توانند برای طرح مشکلات خود در این حوزه ، مطالب خود را به شماره تلفن ۳۶۷۸۹۱۷۰ -۰۵۱ اعلام و یاریگر ما باشند.

ایران خراسان رضوی شماره تلفن مشکلات خبرگزاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر