کد خبر: 803863 A

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان‌شرقی مطرح کرد:

مدیرکل سیاسی استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: دولت توانسته با پشت سرگذاشتن تلاطم یک سال گذشته در اقتصاد، به ثبات معناداری برسد که این امر، امیدواری برای بهبود شرایط اقتصادی دوچندان می‌کند.

به گزراش خبرنگار ایلنا؛مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به برنامه‌ریزی آمریکا برای ایجاد تلاطم‌های مخرب در اقتصاد ایران، اظهار داشت: به اذعان کارشناسان، دولت توانسته با پشت سرگذاشتن تلاطم یک سال گذشته در اقتصاد، به ثبات معناداری برسد که این امر، امیدواری برای بهبود شرایط اقتصادی به خصوص در بحث نرخ ارز و قیمت کالاهای اساسی را دوچندان می‌کند.

مرتضی محمدزاده در جلسه شورای اداری شهرستان هوراند، افزود: ما مدیون و بدهکار مردم هستیم چرا که مردم با وجود فشارهای اقتصادی، بیشتر از گذشته ملاحظه منافع ملی را داشته‌اند و بر این اساس تعهد و مسئولیت کارگزاران برای بهبود شرایط باید بیش از پیش باشد.

وی با اشاره به افزایش نرخ گازرسانی به روستاهای استان از 55 درصد در ابتدای دولت یازدهم به 90 درصد در حال حاضر، گفت: اگر فقط به بحث بهبود وضعیت سلامت و عمران روستایی بپردازیم، مشخص می‌شود که کارکرد دولت با وجود محدودیت منابع درآمدی، تا چه حد به تحقق عدالت اجتماعی کمک کرده است.

مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی در ادامه به حفظ کرامت انسانی در نظام اداری اشاره کرد و ابراز داشت: بر اساس منشور حقوق شهروندی، احترام به منزلت شهروندی از مهم‌ترین مطالبات دولت است که فرمانداری‌ها باید تحقق هرچه بهتر آن را در دستور کار قرار دهند.

آذربایجان شرقی اقتصاد حقوق دولت شرایط اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر