کد خبر: 803674 A

​همزمان با هفته دولت انجام شد؛

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از افتتاح 16 طرح صنعتی با اعتبار 3439 میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، مسعود مهدی زاده مقدم در نشست هیأت مدیره ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، اظهار کرد: با اقدامات و سیاست های دولت دوازدهم و حمایت های سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، از ابتدای دولت دوازدهم 802 واحدصنعتی و تولیدی به بهره‌برداری رسیدند که درمجموع، هم‌اکنون افزون بر 2600 واحد صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فعالیت دارند.

وی با اشاره به اشتغال 529 نفر در هفته دولت، افزود: با اشتغال واحدهای صنعتی بهره برداری شده در هفته دولت، تعداد اشتغال صنعتی به بالغ بر 75 هزار نفر رسیده است.

مهدی زاده مقدم با بیان اینکه دولت بیشتر درگیر جنگ اقتصادی است، ادامه داد: با توجه به این اینکه دولت با مشکلات مختلفی مانند تحریم‌ها روبرو بوده ولی اینها مانعی نبوده و از ابتدای دولت دوازدهم سرمایه‌گذاری 18312 میلیارد ریالی واحدهای صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان را داشته ایم که نشان از شرایط محیطی مطمئن برای کسب و کار دارد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: هم اکنون استان خراسان رضوی با 49 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب، زمینه تولید را برای سرمایه گذاران صنعتی در 40 شهرک و ناحیه صنعتی فراهم کرده است.

استان خراسان رضوی ایران خراسان رضوی دولت مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر