کد خبر: 803285 A

با هدف انعکاس فعالیت ها به مردم و مسئولان؛

تور بازدید رسانه ای خبرنگاران و عکاسان اصحاب رسانه استان از مناطق سیل زده بردسکن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،عباس محمدیان مسئول بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: بسیج رسانه تکلیف خود می‌داند که خدمات انجام شده در اردوهای جهادی را برای مسئولان و مردم بازگو کند که در همین راستا تور بازدید رسانه‌ای خبرنگاران و عکاسان اصحاب رسانه از مناطق سیل زده بردسکن را برگزار کردیم. 

وی عنوان کرد: در این تور 14 نفر از خبرنگاران و عکاسان از رسانه‌های رسمی مشهد در قالب اردوی جهادی به مناطق سیل زده بردسکن اعزام شدند تا کارهای انجام شده توسط گروههای جهادی را به تصویر بکشانند. 

مسئول بسیج رسانه خراسان‌رضوی هدف از این حرکت را ترویج فرهنگ  و روحیه جهادی و خدمت کردن به محرومین و امید‌دادن به مردم بیان کرد و گفت: با این حرکت فرهنگی برآن شدیم تا خدمات انجام شده در آحاد مردم زنده بماند و بستری فراهم شود تا نسل جوان در جریان کارهای انجام شده قرار بگیرند.

محمدیان افزود: امروز باید امید را در مردم ایجاد کنیم و اردوهای جهادی می تواند  به محرومین امید آفرینی بخشد.

وی گفت:یکی از برنامه های سازمان بسیج رسانه تور بازدید رسانه ای از مناطق مختلف استان است که تا پایان امسال و در مناسبت‌های مختلف این گونه حرکت ها انجام می شود.

وی اظهارداشت: با این حرکت خبرنگاران و عکاسان از نزدیک در جریان خدمات انجام شده توسط جهادگران قرار می گیرند.

14 نفر از خبرنگاران و عکاسان اصحاب رسانه استان خراسان رضوی در تور یک روزه خود از مناطق مختلف سیل زده شهرستان بردسکن بازدید به عمل آوردند.

اصحاب رسانه بسیج رسانه سیل نسل جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر