کد خبر: 803188 A

در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام؛

در پنج ماه نخست سال جاری با جذب سرمایه گذار برای بیش از یک هزار و 700 نفر در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام ایجاد اشتغال شده است.

به گزارش ایلنا، در پنج ماه نخست سال جاری جذب سرمایه گذاری به ارزش 2687 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام صورت گرفته است. این مبلغ نسبت به مدت مشابه در سال گذشته سه برابر رشد را نشان می‌دهد .

بنابر اعلام واحد جذب و حمایت از سرمایه این منطقه و با خوداظهاری شرکت‌ها و سرمایه گذاری صورت گرفته پیش‌بینی ایجاد اشتغال برای بیش از یک هزار و 700 نفر صورت خواهد گرفت.

پیام به عنوان نزدیک ترین منطقه ویژه اقتصادی به پایتخت نقش بسزایی در چرخه تولید و ایجاد اشتغال در کشور ایفا می کند . 

در سال رونق تولید مجموعه پیام به منظور تحقق این شعار و در راستای حمایت از سرمایه گذار داخلی اقدام به بستر سازی و ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز کرده است که از این رو شاهد حضور و سرمایه گذاری قابل توجهی از شرکت ها در حوزه آی سی تی و دانش بنیان بوده است . 

این گزارش می افزاید منطقه ویژه اقتصادی پیام در ابعادی به وسعت 3600 هکتار در جنوب غربی شهر کرج در منطقه مهر شهر واقع شده است که در حال حاضر  بیش از 300 شرکت در حوزه های دارویی، بهداشتی، نفت و گاز ، پزشکی، آی تی ، آی سی‌تی و... حضوری فعال دارند .

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه پیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر