کد خبر: 803134 A

معاون عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی بر تعامل بیشتر شهرداری‌ها با سازمان همیاری شهرداری‌های استان در راستای توسعه شهری تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، جواد رحمتی در نشست شورای سازمان همیاری شهرداری‌های استان، اظهار داشت: تلاش‌می‌کنیم شهرداری‌ها با سازمان همیاری تعامل بیشتری داشته باشند تا کارآمدی این سازمان افزایش یابد و از طرف دیگر از ظرفیت‌های آن برای توسعه شهری استفاده شود. 

وی افزود: باید روند سوددهی سازمان با سرعت بیشتری عملیاتی شود و به سمت استانداردسازی حرکت کند؛ بر این اساس ایجاد تغییرات در روش ها لازم است. 

معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی همچنین اظهار داشت: بر این اساس مقرر شده تا شهرداری ها به خصوص شهرداری تبریز نسبت به تودیع مطالبات سازمان اقدام کنند. 

رحمتی اضافه کرد: البته شهرداری ها بدون حاشیه وظایف خود را انجام می دهند و روند مناسبی را دنبال می کنند.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: تقویت بدنه کارشناسی موجب تقویت و افزایش کارآمدی شهرداری ها در حوزه تخصصی، اجرایی و خدماتی می شود. 

مرتضی علیخانی اظهار کرد: از طرفی خدمت رسانی سریع و بی منت مانع نارضایتی مردم شده و خود به خود بسیاری از مشکلات و مسائل برطرف می شود. 

وی همچنین از پایان فرصت تکمیل مدارک برای ارزیابی شهرداری های آذربایجان شرقی تا ۱۰ شهریور امسال خبر داد. 

صالح هوشیار، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های آذربایجان ‌شرقی نیز در این نشست با اشاره به عملکرد سال ۱۳۹۷ این سازمان گفت: با توجه به شرایط جامعه و مسائل مختلف سازمان در گذشته، عملکرد مناسبی داشته ایم و تعامل و روابط خوب با شهرداری ها برقرار شده است. 

آذربایجان شرقی جامعه شهرداری کارشناسی معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر