کد خبر: 802949 A

در هفته دولت صورت گرفت؛

رئیس اداره بهزیستی شهرستان لامرد از افتتاح ۹ واحد مسکونی جهت استفاده مددجویان بهزیستی این شهرستان در هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از لامرد، معصومه کاظم زاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان لامرد با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: تامین مسکن مناسب جهت خانواده‌های تحت پوشش از برنامه‌های اولویت دار بهزیستی است که در هفته دولت، ۹ واحد مسکونی برای مددجویان و خانواده‌های دو معلولی با اعتبار ۳ میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال تکمیل و افتتاح شد.

وی با بیان اینکه این واحدهای مسکونی با کیفیت و استانداردهای سازمانی احداث و تکمیل شده است، گفت: ۱۴ واحد مسکونی مربوط به خانواده‌های دارای حداقل دو عضو معلول در مرکز شهر لامرد با پیشرفت بسیار خوبی همراه بوده است که امیدواریم با حمایت خیراندیشان شاهد تسریع در تکمیل این واحدها باشیم.

کاظم زاده افزود: بهزیستی لامرد در دولت تدبیر و امید (طی سالهای ۹۲ تا پایان سال ۹۷) حدود ۶۵۰ واحد مسکن به مرحله تکمیل و بهره برداری رسانده که این حرکت با حمایت همه جانبه دولت استمرار خواهد داشت. 

این مسئول تصریح کرد: این اداره در سال گذشته موفق به احداث و تکمیل ۹۴ واحد مسکونی با اعتباری بالغ‌ بر ۷ میلیارد و ۵۰۲ میلیون و ۹۷۵ هزار ریال شد که این خانه‌ها در اختیار گروه هدف قرار گرفته است.

کاظم زاده تصریح کرد: بهزیستی لامرد از سال ۸۹ تاکنون طی تفاهم نامه‌ای با بنیاد مستضعفان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی توانسته است ۷۸۷ واحد مسکونی را تکمیل کند و به مددجویان تحت پوشش واگذار کند. 

استان فارس معصومه کاظم زاده - اداره بهزیستی لامرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر