کد خبر: 802857 A

استاندار البرز خبر داد:

استاندار البرز با بیان اینکه پروژه های استانی هفته دولت امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با افزایش ۱۰۹ درصدی مواجه بود، گفت: در شهرستان کرج همزمان با هفته دولت هزار و ۱۹ میلیارد تومان افتتاح پروژه در بخش های مختلف، تعریف شده است.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در سومین روز از هفته دولت در حاشیه بهره برداری از فاز توسعه یک شرکت تولید قطعات خودرو، افزود: سال ۹۸ بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های هفته دولت در بخش دولتی و خصوصی به بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان رسید که بیش از هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان آن مربوط به بخش خصوصی بود.

وی با بیان اینکه پروژه های هفته دولت امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با افزایش ۱۰۹ درصدی مواجه بود، ادامه داد: حضور مردم بعنوان بخش خصوصی در پروژه های امسال بسیار پررنگ و موثر است و سرمایه گذارانی که دلشان برای عزت ایران اسلامی می تپد، نقش آفرینی کردند.

شهبازی گفت: در شهرستان کرج همزمان با هفته دولت هزار و ۱۹ میلیارد تومان افتتاح پروژه در بخش های مختلف درمانی، عمرانی، آموزشی و... تعریف شده است.

وی افزود: بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان از این اعتبارات توسط سرمایه گذاران بخش خصوصی صورت گرفت.

استاندار البرز اضافه کرد: در این واحد تولیدی واقعا به وجد  آمدم که این گروه عظیم فرمان مقام معظم رهبری را بدرستی اجرایی و اقتصاد مقاومتی را با رونق تولید داخلی عملیاتی کردند.

وی گفت: در این خطی که افتتاح شد دانش از اروپا وارد شده و گروه آر اند دی این شرکت، قطعه ای را تولید کردند که نیاز اساسی کشور در این صنعت بوده است. 

 

استاندار البرز هفته دولت البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر