کد خبر: 802295 A

استاندار البرز:

استاندار البرز گفت: دولت توجه خاصی به البرز به عنوان استانی مهاجرپذیر، مولد و تامین کننده بسیاری از نیازهای پایتخت و سایر استان ها دارد.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در حاشیه بهره برداری از یک واحد تولیدی در نظرآباد که به مناسبت هفته دولت با حضور معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر  به نشست روز گذشته دولت و بخش خصوصی استان با حضور رییس اتاق بازرگانی کشور، اشاره کرد و ادامه داد: بخش خصوصی در البرز بالنده تر از همیشه پای کار است.

شهبازی گفت: تولیدکنندگان رزمندگان جنگ اقتصادی هستند و با اقتدار بنا به تاکیدات رییس جمهور مبنی بر اینکه اتحاد و با هم بودن ما استکبار را به زانو در می آورد و بزودی از تحریم ها عبور می کنیم.

وی افزود: مجموعه مسئولان البرز نیز متحد و منسجم در راستای رونق تولید و کسب رضایتمندی مردم حرکت می کنند و در این مسیر فرصتی برای پرداختن به حواشی مخرب وجود ندارد.

استاندار البرز اضافه کرد: دولت توجه خاصی به البرز بعنوان استانی مهاجرپذیر، مولد و تامین کننده بسیاری از نیازهای پایتخت و سایر استان ها دارد.

وی گفت: اتحاد، انسجام و حضور فعال بخش خصوصی در البرز سرمایه ای ارزشمند است.

شهبازی افزود: به امید خدا سال ۹۸ سال پیروزی نظام در جنگ اقتصادی است و مردم و مسئولان با با هم بودن و هم افزایی اسباب رشد و توسعه کشور را فراهم می کنند.

 

استاندار البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر