کد خبر: 802205 A

در هفته دولت صورت می گیرد؛

۱۹طرح تولیدی و صنعتی به ارزش ۲ هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۳۱۸ نفر، همزمان با آغاز هفته دولت در هرمزگان به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان گفت: این طرح ها شامل، ۳ طرح عمرانی با اعتبار ۳۲ میلیارد و ۸۸۰ میلیون ریال و اشتغال ۱۱۵ نفر، ۱۰ طرح تولیدی با اعتبار یک هزار و ۸۱۲ میلیارد ریال و اشتغال ۱۹۶ نفر و ۶ طرح های عمرانی زیرساختی با اعتبار ۳۲ هزار میلیارد ریال است.

امیری زاد اضافه کرد: همچنین ۲ طرح مسئولیت اجتماعی با همت واحدهای صنعتی شامل، یک باب مدرسه در میناب با هزینه ۳ میلیارد ریال و مدرسه‌ای در بندرعباس با هزینه ۱۴۰ میلیارد ریال افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

وی ادامه داد: در مجموع ۲۲ شهرک و ناحیه صنعتی در استان فعال هستند که از این تعداد ۶ مورد در حال ساخت است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی هرمزگان بیان کرد: برای نخستین بار در استان با طرح احداث ۲ شهرک خصوصی موافقت شده که یکی شهرک تخصصی صنایع معدنی با ۱۶۵ هکتار و صنایع پتروشیمی با ۶۵۵ هکتار است.

امیری زاد با اشاره به اینکه در همه شهرستان‌ها حداقل یک شهرک یا ناحیه صنعتی وجود دارد، اظهار داشت: جمع کل زمین‌های در اختیار شهرک‌های صنعتی استان به همراه شهرک‌های بخش خصوصی حدود ۴ هزار و ۷۰۰ هکتار است که در سال جاری ۲۰۲ هکتار افزوده می‌شود.
 

بخش خصوصی پتروشیمی دولت مدرسه هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر