کد خبر: 802188 A

در دومین روز از هفته دولت کلنگ احداث یک پارک محله ای و سایت مشاغل کارگاهی به زمین زده شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تربت حیدریه، دومین روز از هفته دولت به افتتاح، کلنگ زنی و بازدید از پروژه های شهرداری تربت حیدریه اختصاص داشت که این برنامه ها با حضور معاون استاندار و فرماندار شهرستان، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر، برخی از روسای ادارات و شورایاران محلات برگزار شد.

محمدصادق مجتهدی، شهردار تربت حیدریه در خصوص پارک محلی کوی امام خمینی (ره) گفت: کوی امام خمینی (ره) یکی از محلات هدف ستاد بازآفرینی شهری تربت حیدریه است و این پارک در مساحتی حدود 1800 متر مربع و هزینه ای بالغ بر 255 میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی شهرداری کلنگ زنی شد و امیدواریم تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

وی گفت: همچنین کلنگ احداث سایت مشاغل کارگاهی با حضور مسئولین به زمین خورد. این سایت توسط شهرداری و همکاری بخش خصوصی در زمینی به مساحت حدود 6 هکتار احداث می شود که در آن 200 واحد تجاری برای مشاغلی همچون تراشکاری، جوشکاری و خدمات خودرویی احداث و در اختیار صاحبان این مشاغل قرار خواهد گرفت.

مجتهدی تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های این روز افتتاح بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور بود، این باغ که در زمینی به مساحت 10000 متر مربع احداث شده بعد از تهران و اصفهان، سومین باغی است که مجوزهای لازم را از نهادهای مربوطه اخذ نموده و تاکنون 6000 متر مربع بنا در این باغ احداث شده که برای نگهداری از 5000 پرنده طراحی شده و در 6 فاز اجرا خواهد شد.

شهردار تربت حیدریه تاکید کرد: مدت قرارداد سرمایه گذار این پروژه با شهرداری 15 سال است و امروز توسط معاون استاندار و فرماندار شهرستان، طرح به طور رسمی افتتاح شد .

 بازدید از احداث پارک محله ضیاءالدین یکی دیگر از محلات هدف ستاد بازآفرینی که با هزینه ای بالغ بر 250 میلیون تومان در حال اجراست، بازدید از پروژه بهسازی و تعریض ورودی شهر از سمت زاوه، اجرای آسفالت معابر شهری و بازدید از برخی تخریب و بازگشایی های معابر از دیگر برنامه هایی بود که برگزار شد.

بخش خصوصی پرندگان دولت زمین شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر