کد خبر: 802183 A

در گفتگو با ایلنا مطرح شد؛

فرماندار بردسکن گفت: معین های اقتصادی بردسکن از 15 تفاهم نامه انجام شده 13 مورد آن را به صورت کامل اجرا و برنامه توسعه آنها درحال انجام است.

مجتبی شاکری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در بردسکن، با بیان اینکه شعار هفته دولت در خراسان رضوی خدمت جهادی در توسعه اقتصاد و فرهنگ است، گفت: در راستای  تاکید استاندار خراسان رضوی بر اجرای طرح مدل توسعه اقتصادی و فرهنگی در شهرستان بردسکن 5 معین اقتصادی مشخص شد و در سفری که استاندار به بردسکن داشت 15 تفاهم نامه به امضاء رسید و مقرر شد این معین ها 668 میلیاردتومان سرمایه گذاری در حوزه های معدنی، کشاورزی و صنعت فرش با اشتغال زایی هزار و 422 نفر در مناطق مختلف شهرستان داشته باشند.

وی عنوان کرد: تاکنون 13 تفاهم نامه در حوزه های مختلف به صورت کامل اجرا و برنامه توسعه ای آنها در حال انجام است.

وی با اشاره به تاکید استاندار خراسان رضوی مبنی بر استقرار مدیران ادارات با خانواده در محل خدمتی خود گفت: به 10 مدیر شهرستان که  پروازی بودند تذکر کتبی داده شده  است و از آنها خواسته شده است هرچه سریعتر نسبت به این مهم تعیین تکلیف کنند که در آینده نزدیک وضعیت مدیریتی آنها مشخص خواهد شد.

وی افزود: با جدیت پیگیر هستیم تا این افراد تکلیف خود را روشن کنند و تا پایان شهریورماه در بحث ارزیابی‌ها تکالیف مشخص می‌شود.

وی عنوان کرد: مدیران باید محل سکونتشان در شهرستان باشد تا بتوانند بیشتر در جریان امور حوزه کاری خود و برنامه‌های شهرستان باشند چرا که کشور به مدیرانی نیاز دارد که بتوانند جهادی کار کنند.

خانواده خراسان رضوی سرمایه گذاری صنعت گفتگو با ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر