کد خبر: 802143 A

معاون عمرانی وزیر کشور:

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با بیان اینکه توجه به روستاها از جمله اقدامات ارزشمند البرز است، عنوان کرد: پروژه های استان به مناسبت هفته دولت بسیار متنوع هستند و بخش خصوصی مشارکت خوبی داشته است.

به گزارش ایلنا، مهدی جمالی نژاد امروز همزمان با دومین روز از هفته دولت در حاشیه مراسم کلنگ زنی و افتتاح 57 طرح و پروژه شهرستان نظرآباد، گفت: در شرایط بحرانی کشور که دشمن با فشار مضاعف درصدد تشدید مشکلات اقتصادی است، بهره برداری از پروژه های ملی و استانی، بیانگر رونق و پویایی کشور است.

وی ضمن تقدیر از مدیران استان البرز، گفت: تمام دستگاههای مدیریتی این استان از همراهی و همدلی خوبی برخوردار هستند که این امتیاز مهمی برای همجواری با پایتخت است.

جمالی نژاد ضمن تاکید مشارکت  بخش خصوصی، اظهار داشت: لازم است دولت به جای مداخله در امر تولید و اشتغال، شرایط را برای حضور بخش خصوصی فراهم کند چراکه رونق تولید، صنعت و فناوری با حضور سرمایه گذاران فراهم می شود.

معاون وزیر کشور با اشاره به عزم ملی دولتمردان در ایجاد رونق اقتصادی کشور، گفت: امیدواریم رشد بخش خصوصی و حضور سرمایه گذاران در تمامی استان ها، رونق تولید و اشتغال را در کشور رقم بزند.

وی با بیان اینکه توجه به روستاها از جمله اقدامات ارزشمند البرز است، گفت: پروژه های البرز که به مناسبت هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی می شود بسیار متنوع هستند که نشان از مشارکت خوب بخش خصوصی است.

جمالی نژاد گفت: با توجه به جشن پایان جاده های خاکی شهرستان نظرآباد لازم است برای سهولت تردد در محورهای مواصلاتی، به زیرساخت ها توجه ویژه داشت.

معاون وزیر کشور ادامه داد: پروژه هایی در شهرستان های مختلف البرز در حال کلنگ زنی و بهره برداری است که تاثیر بسزایی در گره گشایی ترافیک این استان دارند.

مهدی جمالی نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر