کد خبر: 802125 A

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه خبرداد:

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یکی از کلاهبرداران حرفه‌ای که با جعل عنوان دادستان و دیگر مناصب مهم حکومتی اقدام به سرقت اموال شهروندان کرده بود، خبر داد و از آنها خواست تا برای ثبت شکایت به شعبه 2 اداره مبارزه با سرقت این پلیس مراجعه کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ محمدرضا امیری اظهار داشت: کاراگاهان پلیس آگاهی استان به تازگی موفق به دستگیری یکی از کلاهبرداران حرفه‌ای شده که با جعل عناوینی مانند دادستان، قاضی، دکتر و ... اقدام به کلاهبرداری گسترده از مردم کرده بود.

وی با بیان اینکه این فرد پس از کرایه خودروهای سواری از شهرستان‌های مختلف استان به سمت شهر کرمانشاه، در میانه راه و پس از آنکه خود را دادستان، قاضی دادگستری و ... معرفی می کرد، افزود: این فرد با جلب اعتماد راننده، در میانه راه اقدام به خرید آبمیوه و ریختن داروی بیهوشی در آن کرده و پس از خوراندن به آنها نسبت به سرقت وجه نقد، گوشی همراه و دیگر وسایل با ارزش اقدام می کرد.

سرهنگ امیری تصریح کرد: شگرد دیگر وی اخاذی از زنان بود، به این طریق که وی پس از شناسایی زنان جویای کار، اعتماد آنها را جلب و پس از خوراندن آبمیوه حاوی مواد بیهوشی، طلاجات، پول نقد و گوشی آنها را به سرقت می برد.

رئیس پلیس آگاهی استان در پایان گفت: افرادی که مورد کلاهبرداری به شیوه‌های یاد شده از این فرد 48 ساله که دارای سوابق متعدد کیفری hsj قرار گرفته‌اند در اسرع وقت به شعبه 2 اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی واقع در میدان لشکر مراجعه کنند.

پلیس آگاهی رئیس پلیس زنان سرقت دادستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر