کد خبر: 801968 A

رئیس پلیس راه سیستان وبلوچستان خبرداد:

رئیس پلیس راه سیستان وبلوچستان از کشته شدن ۸ نفر در تصادف محور اسفندک-کوهک خبرداد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کشواد بهروزی گفت: یک فقره تصادف فوتی در "اسفندک"، ۱۷ کیلومتری "کهک" به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی و امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه خودروی نیسان آبی رنگ حامل سوخت غیر مجاز گازوئیل از سمت "اسفندک به کوهک" درحال تردد بود که به علت نامعلومی به یک دستگاه خودروی تویوتا ۱۶۰۰ قرمز رنگ حامل اتباع غیر مجاز برخورد کرد.
 
رئیس پلیس راه استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این حادثه خودروی نیسان بلافاصله دچار حریق شده و ۸ نفر از سرنشینان این خودرو‌ها به علت شدت جراحات وارده فوت و ۲۰ نفر نیز مجروح که توسط اورژانس به بیمارستان رازی شهرستان سراوان منتقل شدند.
 
این مقام انتظامی یادآور شد: خودرو‌های حامل سوخت قاچاق با سرعت بالا به مانند گلوله‌های سوزان و آتشین در جاده‌ها حرکت می‌کنند و جان مردم بی گناه را به شکل دردناکی می‌گیرند و باعث داغدار و بی سرپرست شدن خانواده‌ها می‌شوند.
 
این مقام مسئول گفت: علما، بزرگان و سران طوایف، ریش سفیدان و معتمدان که در میان مردم از نفوذ و اثر کلام برخوردارند می‌توانند با روشنگری و آگاه سازی، افرادی را که در این کار دست دارند به عواقب کار خود و دین بزرگی که بر گردن دارند آگاه کنند تا جلوی این حوادث تلخ و ناگوار گرفته شود.
 
رئیس پلیس راه استان سیستان و بلوچستان در پایان با اشاره به اینکه درصد بالایی از تصادفات منجر به فوت در جاده‌های استان به دلیل بی توجهی قاچاقچیان سوخت اتفاق می‌افتد گفت: نباید به بهانه معیشت، جان خود و دیگران را به خطر انداخت و نانی را بر سرسفره برد که بهای آن ریخته شدن خون برادران دینی و سیاهپوش شدن خانواده‌های آنان است.

پلیس راه تصادف خودرو نیسان اتباع غیر مجاز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر