کد خبر: 801954 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد خبر داد:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از افزایش سقف تسهیلات مشاغل خانگی تا 500 میلیون ریال و برای پشتیبان تا 2 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد حسین ریاحی با گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: طرح ساماندهی و حمایت مشاغل خانگی در استان یزد با توجه به راهبردهای وزارت متبوع و با اولویت ایجاد اشتغال برای زنان، جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاهی جویای کار، برنامه ریزی شده است.

وی با ابراز خرسندی از عملکرد دستگاه های صادر کننده مجوز و بانک‌های عامل که مسئولیت اعطای تسهیلات را برعهده داشتند، ادامه داد: خوشبختانه از سال 97 انحرافات کمتری در روند اعطای مجوز و پرداخت تسهیلات وجود دارد که نشان دهنده همکاری خوب تمام دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در این زمینه است.

ریاحی عنوان کرد: باید برای مشاغلی که چالش کمتر و بازدهی و عملکرد بهتری دارند ظرفیت سازی کرده تا فرصتی ایجاد کنیم که فعالیت خود را گسترش دهند؛ در عین حال که با محدودیت منابع و اعتبارات روبرو هستیم باید بتوانیم با توجه به اولویت ها و کارشناسی های دقیق، تسهیلات را به موقع پرداخت کنیم.

به گزارش ایلنا، نشست هماهنگی تسهیلات قرض‌الحسنه مشاغل خانگی در نخستین روز از هفته دولت با حضور مدیرکل و مدیرکارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران و نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل برگزار شد.

یزد تعاون مشاغل خانگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر