کد خبر: 801784 A

معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج از افتتاح و بهره برداری 60 پروژه، هفته دولت امسال، با اعتبار 1015 میلیارد تومان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، غفورقاسم پور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر با اعلام این خبر افزود: روز دوشنبه چهارم شهریورماه به مناسبت هفته دولت، طی مراسمی با حضور مقام عالی دولت در استان البرز، تعدادی از مجموع 60  پروژه در دو بخش مرکزی شهرستان کرج و بخش آسارا، کلنگ زنی و به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: این پروژه ها در بخش های درمانی –  خدماتی – اقتصادی و مدیریت شهری با اعتباری بالغ بر 1015 میلیارد از سرفصل اعتبار ملی، استانی و سایر منابع، آماده افتتاح خواهد بود.

فرماندار شهرستان کرج گفت: از این تعداد، 8 پروژه با اعتبار 700 میلیارد تومان، در بخش خصوصی و 315 میلیارد تومان نیز در بخش دولتی، مورد بهره برداری قرار می گیرد که در راستای رونق تولید به ایجاد 548 فرصت شغلی جدید منتهی خواهد شد.

قاسم پور پروژه های هفته دولت در شهرستان کرج را نیز برشمرد و افزود: علاوه بر برنامه دیدار با خانواده معظم شهدا، افتتاح ساختمان کلینیک و دانشکده دندانپزشکی، پروژه شهری تقاطع غیرهمسطح باغستان، کلنگ زنی پروژه پست برق چهارصد دستگاه، مدرسه خیرساز دکتر طایفی، زمین چمن آدران، راه روستایی مورود، ساختمان چندمنظوره شهرداری آسارا، پمپ بنزین – کتابخانه عمومی بخش آسارا و داروخانه از جمله طرح های مهمی است که با حضور مقامات ارشد بهره برداری و تقدیم مردم شریف و شهید پرور شهرستان کرج خواهد شد.

 

فرماندار کرج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر