کد خبر: 801780 A

شهبازی خبر داد:

استاندار البرز گفت: دست بخش خصوصی را به گرمی می فشاریم چراکه از 2 هزار میلیارد تومان پروژه ای در این هفته کلنگ زنی و بهره برداری می شود، بیش از هزار و 600 میلیارد تومان مربوط به بخش خصوصی است.

به گزارش ایلنا، عزیزاله شهبازی در حاشیه افتتاح 22 پروژه آبرسانی روستایی استان که روز شنبه با حضور وزیر نیرو صورت گرفت، با بیان اینکه امروز بمناسبت هفته دولت طی دعوتی که از  وزیر نیرو صورت گرفته، میزبان این مقام مسئول بودیم، افزود: امسال در مقایسه با سال 97 حدود 109 درصد افزایش از حیث ریالی داریم.

وی ادامه داد: دست بخش خصوصی را به گرمی می فشاریم چراکه از 2 هزار میلیارد تومان پروژه ای در این هفته کلنگ زنی و بهره برداری می شود، بیش از هزار و 600 میلیارد تومان مربوط به بخش خصوصی است.

شهبازی گفت: وزیر نیرو به نمایندگی از دولت بمناسبت هفته دولت برای افتتاح و کلنگ زنی پروژه های مربوط به وزارت نیرو حضور یافته و حدود 600 میلیارد تومان اعتبار صرف این پروژه ها شده که حدود 263 میلیارد تومان آن مربوط به ساوجبلاغ بود.

وی افزود: تمامی پروژه ها و طرح های وزارت نیرو که امروز در البرز به بهره برداری رسید، در جهت رونق تولید و خدمات رسانی برای جلب رضایت مردم بویژه در روستاها بود.

 

استاندار البرز افتتاح پروژه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر