کد خبر: 801573 A

فرماندار قوچان گفت: ۱۰۸ طرح با صرف هزینه ۳۴۰ میلیارد ریال در شهرستان قوچان به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قوچان، هادی رجایی‌نیا در دیدار مسئولان اجرایی این شهرستان با امام‌جمعه قوچان به مناسبت هفته دولت افزود: طی این هفته کلنگ ۱۸ طرح با اعتبار ۲۴۵ میلیارد ریال هم در این شهرستان  بر زمین زده خواهد شد.

وی ادامه داد: در سال‌های ۹۷ و ۹۸ هزار و ۳۶۶ فقره تسهیلات به ارزش ۶۳۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در این شهرستان پرداخت‌شده که موجب اشتغال دو هزار و ۹۵۸ نفر شده است.

فرماندار قوچان گفت: دستگاه‌های اجرایی در سال‌های اخیر روان‌سازی شرایط را برای جذب و اختصاص تسهیلات انجام داده‌اند اما باید توسعه اقتصادی و اشتغال را نیز در آینده همانند گذشته جدی بگیرند.

رجایی نیا افزود:  ۲۵۵ میلیارد ریال در حوزه روستایی و عشایری، ۲۵ میلیارد ریال در بخش مشاغل خانگی، ۱۶۵ میلیارد ریال در بخش کشاورزی، ۶۵ میلیارد ریال در بخش رونق صنعت و معدن،‌دو میلیارد ریال در بهزیستی و شش میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در کمیته امداد شهرستان قوچان جذب تسهیلات برای اشتغال انجام‌شده است.

فرماندار قوچان هفته دولت را فرصت مناسبی برای معرفی خدمات انجام‌شده به مردم به‌منظور بالا رفتن اعتماد عمومی در سطح جامعه دانست و تأکید کرد : هفته دولت پاسداشت و نکوداشت شهدای دولت و توجه به اخلاص در عمل و خدمت بی‌منت به آنهاست و این ایام فرصتی در اختیار می‌گذارد تا تفکر و اندیشه بیشتری در رفتار مدیریتی و تلاش برای حرکت صورت بگیرد.

جامعه دولت صنعت و معدن فرماندار کمیته امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر