کد خبر: 801007 A

همزمان با سراسر کشور؛

نمایش ۱۰ فیلم از سی و دومین جشنواره بین المللی کودک و نوجوان روز پنجشنبه همزمان با سراسر کشور در پردیس سینمایی سیمرغ مشهد آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمد رضا محمدی معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در این خصوص افزود: این فیلم ها طی ۲ نوبت در ساعات ۱۸ و ۲۰ با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و شهرداری مشهد در سینما سیمرغ اکران می شوند.

وی اظهار داشت: عناوین این فیلم ها به ترتیب زمان پخش "داستان‌ های باغ جادویی" به کارگردانی آنتوان کرینگز و آرنود بورن از فرانسه، پویانمایی "بنیامین" به کارگردانی محسن عنایتی نوش آبادی از ایران، "جزیره گنج" به کارگردانی حمیدرضا لوافی از ایران، "قطار آن شب" به کارگردانی حمیدرضا قطبی از ایران، پویانمایی "جوانمردان" به کارگردانی علی احمدی از ایران، "بیست و سه نفر" به کارگردانی مهدی جعفری از ایران، "اینجا خانه من است" به کارگردانی خیرالله تقیانی پور از ایران، "منطقه پرواز ممنوع" به کارگردانی امیر داساگر از ایران، "غرغرو وارد می شود" به کارگردانی آندرس کونوریه از مکزیک و "تورنادو" به کارگردانی سید جواد هاشمی از ایران می باشند. 

وی گفت: ۱۵ نفر از پیشکسوتان و متخصصان سینمای کودک و نوجوان از خراسان رضوی فیلم های اکران شده این جشنواره را در مشهد داوری کرده و نظرات خود را به دبیرخانه مرکزی این جشنواره در اصفهان ارسال می‌کنند.

سی و دومین جشنواره بین‌ المللی فیلم‌ های کودک و نوجوان از ۲۸ مرداد تا چهارم شهریور ماه در ۲ بخش ملی و بین المللی در اصفهان در حال برگزاری است.

اصفهان جشنواره بین المللی کودک و نوجوان مشهد مکزیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر