کد خبر: 800858 A

قربانی مطرح کرد:

فرماندار گناباد گفت: در هفته دولت سعی بر ایجاد ابتکارات با هدف افزایش اعتماد مردم به دولت گام برداشته و سعی شود از تکرار مکررات و برنامه های روتین گذشته پرهیز شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از گناباد، حامد قربانی در جلسه بزرگداشت هفته دولت در محل سالن شهدای دولت فرمانداری گناباد گفت: برنامه های هفته دولت با بحث رویکردهای اجتماعی و برنامه ریزی جهت اجرای تعامل محور و کیفی سازی و عدم تداخل برنامه های و مراسمات اجرایی برگزار خواهد شد.

قربانی ادامه داد: بحث رویکردهای اجتماعی، با نگاه تعامل مردم و دولت، مردم محوری ، باورپذیری و افزایش اعتماد به برنامه های اجرایی دولت، با ایجاد خلاقیت و نوآوری در مراسمات و ارائه ایده های نو در جهت کیفی سازی و‌رفع موانع و‌مشکلات در دستورکار ادارات و‌ نهادها قرار گیرد.

وی گفت : ما منکر مشکلات نیستیم بلکه با نگاه مدیریت خوب مشکلات، درصدد رفع صدرصدی موانع اجرای برنامه ها و پروژه ها و طرح‌های دولت هستیم.

فرماندار گناباد تصریح کرد: در هفته دولت سعی بر ایجاد ابتکارات با هدف افزایش اعتماد مردم به دولت گام برداشته و سعی شود از تکرار مکررات و برنامه های روتین گذشته پرهیز شود.

حامد قربانی اذعان کرد: مسئولان ادارات با هدف شفاف سازی سیاست‌های دولت برنامه پاسخ به شبهات، ابهامات و پرسش‌های مردم را پیگیری تا راه سوء استفاده شبکه های ضد انقلاب به هر نحوی بسته شود‌‌‌.

فرماندار گناباد در پایان گفت: تاکید رهبری برهم افزایی، اجماع و همسویی مسئولان ادارات و ‌نهادها در مجوعه توابع دولت است تا نگاه مردم را در جهت افزایش اعتماد به نظام جمهوری اسلامی و دولت تغییر دهیم و مردم بیش از بیش به مسئولان اعتماد کنند‌.

خلاقیت دولت مشکلات نظام جمهوری اسلامی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر