کد خبر: 800775 A

در هفته دولت؛

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: گرامیداشت هفته دولت بهانه ای است برای نمایش قابلیت ها و توانایی های البرز در راستای رشد و شکوفایی استان که باید مسئولان دستگاه های اجرایی بیشترین توجه را برای تحقق این مهم داشته باشند.

به گزارش ایلنا، علی درویش پور با بیان این مطلب در چهارمین جلسه ستاد گرامیداشت هفته دولت که با حضور اعضای ستاد برگزار شد، افزود: مراسم گرامی داشت هفته دولت باید با هماهنگی دستگاه های اجرایی و برنامه‌ریزی خلاقانه و فضای تعاملی و در خور شان استان البرز برگزار شود. 

وی تاکید کرد: غبارروبی مزار شهدای والامقام و دیدار با خانواده معظم شهدا آغازگر برنامه‌های هفته دولت خواهد بود تا بار دیگر با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی تجدید پیمان شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی با اشاره به اینکه تمامی پروژه ها و طرح های هفته دولت باید بطور کامل و دقیق احصا و مشخص شود، تصریح کرد: لازم است قبل از بهره برداری و افتتاح پروژه‌ها، بازید میدانی صورت پذیرد و مراسم طبق برنامه زمان بندی شده و منظم برگزار شود.

درویش پور یادآور شد: اطلاع‌رسانی توسط صدا و سیمای البرز و همچنین شبکه‌های سراسری با حضور استاندار محترم انجام شود.

وی افزود: برای ایاب و ذهاب مسئولان استان و همچنین همکاران باید هماهنگی های لازم با پلیس راهور و دیگر دستگاه های مرتبط انجام شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی گفت: تدوین و چاپ کتاب برای اطلاع رسانی از روند اجرای پروژه ها و عملکرد دستگاه های اجرایی در دستور کار قرار گیرد. 

درویش پور عنوان کرد: گرامیداشت هفته دولت بهانه ای است برای نمایش قابلیت ها و توانایی های البرز در راستای رشد و شکوفایی استان که باید مسئولان دستگاه های اجرایی بیشترین اهتمام را داشته باشند. 

وی افزود: دعوت از مقامات و مسئولان ملی برای بهره برداری و کلنگ زنی پروژه ها از دیگر برنامه هایی است که در دستور کار ستاد گرامیداشت هفته دولت قرار دارد.

علی درویش پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر