کد خبر: 800594 A

فرماندار تایباد گفت: همزمان با گرامیداشت هفته دولت 86پروژه عمرانی شهری و روستایی در سطح این شهرستان افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در تایباد، محسن سیاح امروز در کمیته برنامه ریزی افتتاح پروژه های هفته دولت اظهار کرد: برای اجرای این پروژه ها که از طرح های ملی، استانی ، داخلی و خودیاری است 420 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است. 

وی با اشاره به مهمترین پروژه‌های این هفته افزود: پایگاه اطلاع رسانی اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری، آغاز ساخت برخی از میادین در شهر مشهد ریزه و گازرسانی را از مهمترین پروژه‌های این ایام که کلنگ زنی می‌شود اعلام کرد. 

به گفته سیاح پروژهای هفته دولت در شهرستان تایباد در قالب طرح های فرهنگی ، ورزشی ، علمی ، آموزشی و عمرانی شهری و روستایی است. 

نماینده عالی دولت در این شهرستان مطرح کرد: بهره برداری از مجتمع آبرسانی به برخی از روستاهای بخش مرکزی، بهسازی و آسفالت شهر کاریز و روستای خیرآباد و افتتاح چند پروژه اشتغالزایی ویژه مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره) از مهمترین پروژه هایی است که هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد. 

وی بیان کرد: این شهرستان اولین ورودی برای تبعه کشور افغانستان محسوب می شود که دولت باید به این منطقه نگاه ویژه ای داشته باشد.

افغانستان دولت شهری و روستایی کمیته امداد امام خمینی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر