کد خبر: 800528 A

انتشار قرارداد چند صد میلیون تومانی صدا و سیمای یزد و جمالی نژاد شهردار سابق حرف و حدیث های درست و اشتباه زیادی را پیش‌روی مخاطبان فضای مجازی و شهروندان یزدی قرار داده ،حرفهایی که پهلوانیان مدیر فعلی صدا و سیمای مرکز یزد آنها را اشتباه خوانده و می‌گوید ما چنین قراردادی نداشتیم شاید مربوط به پیام های بازرگانی بوده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد در گفت‌و گو با خبرنگار ایلنا یزد گفت: قراردادهای برنامه‌های مشارکتی سازمان صدا و سیما اعم از قراردادهایی با شهرداری و غیره در شورای مشارکت سازمان تصویب و سپس به تهران ارسال می شود و قرارداد تحت عنوان واریز به خزانه دولت بسته می شود.

وی در باره قرارداد 700 میلیون تومانی با جمالی نژاد شهردار سابق یزد گفت: مبلغ این قرار داد در خبرها درست ذکر نشده و مبلغ صحیح 229 میلیون تومان بوده است که مفاد این قرارداد از سوی صدا و سیمای یزد به طور کامل منتشر شده است.

پهلوانیان با بیان اینکه این قرارداد ربطی به شخص جمالی نژاد نداشته و با ارگان شهرداری بسته شده بود، اضافه کرد: این مبلغ که در خبرها ذکر شده مربوط به قراردادهای مشارکتی سازمان و پیام های بازرگانی است که شهرداری نیز درخواست پخش آنها را داشته است.

وی گفت: پیام های بازرگانی صدا و سیما به این شکل است که در خارج از مجموعه صدا و سیما توسط یک کنسرسیوم ویژه این امر که نماینده آن در استانها حضور دارد با ساز و کار مستقل بنابه درخواست ادارات و نهادها و کارخانجات مختلف ساخته شده و به صدا و سیما فقط برای پخش ارسال می شود و صدا و سیما هزینه ای بابت تولید محتوای بازرگانی دریافت نمی کند.

وی بیان کرد: شهرداری یزد هم با این کنسرسیوم قرارداد دارد و آگهی‌های بازرگانی ساخته شده را در قالب خزانه دولت و قرارداد مشارکتی سازمان  به صدا و سیمای یزد ارسال می کند و بابت پخش آگهی مبلغی را به صدا و سیما می پردازد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز یزد اظهار داشت: قراردادی که مطرح شد در خصوص پخش برنامه صبحگاهی در رادیو شهر بود که طی آن مسئولان شهرداری و شورای شهر به مشکلات مردم پاسخ می دادند.

 

یزد شهرداری یزد سازمان صدا وسیما قرارداد میلیونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر