کد خبر: 800526 A

سخنگوی شورای شهر یزد:

سخنگوی شورای شهر یزد با بیان اینکه پزشکان و وکلا برای مشارکت در ساماندهی سیمای بصری شهر یزد همراهی کنند گفت: عمده تابلوهای پرچمی شهر متعلق به پزشکان و وکلا است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن عباسی هرفته در نطق پیش از دستور امروز خود در صحن علنی شورای شهر یزد با تقدیر از شهرداری در جمع آوری تابلوهای آلاینده سیمای بصری شهر ظرف دو سال گذشته، از پزشکان و وکلای شهر یزد درخواست کرد تا باقی مانده تابلوهای پرچمی شهر را، که عموما متعلق به ایشان است، در اقدامی داوطلبانه جمع آوری کنند.

وی این دو صنف را از اصناف فرهیخته شهر خواند و بیان داشت : نیازی به اعمال قانون برای جمع آوری تابلوهای پرچمی آن ها که هم اکنون شهر را بخصوص در محدوده مرکزی شلوغ و آلوده کرده نیست.

عضو شورای شهر یزد عنوان کرد: زیباتر آن است در اقدامی خودجوش، مشارکتی و داوطلبانه پزشکان و وکلای یزدی، در ساماندهی فضای بصری شهر یزد نقشی فعال و آموزنده برای سایر اصناف و اقشار ایفا کنند و تابلوهای پرچمی خود را جمع آوری کنند.

وی خاطر نشان کرد:  با روش‌های آدرس دهی جدیدی که امروزه رایج است کارکرد این تابلوها در مقایسه با لطماتی که چهره شهر می زنند، اندک است ضمن آنکه شهرداری آمادگی پذیرش پیشنهادهای احتمالی جایگزینرا به منظور حذف تابلوهای پرچمی در شهر  دارد.

یزد تابلو شهری سیمای شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر