کد خبر: 800390 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز:

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز ضمن تشریح برنامه‌های هفته دولت گفت: گرامیداشت این هفته با تشریک مساعی مسئولان استان به عنوان کارگزار نظام تحقق می یابد.

به گزارش ایلنا، علی درویش پور در جلسه ستاد برگزاری گرامیداشت هفته دولت گفت: در شش روز اول هفته دولت بهره برداری از پروژه هایی که در شهرستان های البرز نهایی شده اند برای هفته دولت در نظر گرفته شده اند.

وی تاکید کرد: برای هماهنگی بیشتر بین فرمانداری‌های البرز، یک مجلد از برنامه‌های هفته دولت تهیه و به همه شهرستانها ابلاغ خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: یک روز قبل از حضور وزرا در هر شهرستان پیش برنامه ای در خلال برنامه گفت و گوی ویژه توسط صدا و سیمای البرز با حضور فرماندار آن شهرستان برای اطلاع رسانی تهیه و پخش می شود. 

وی خاطر نشان کرد: در روز بهره برداری از پروژه ها به همراه کاروان دولت، مدیران شهرستان ها نیز حضور می یابند.

درویش پور تصریح کرد: اولین روز مراسم هفته دولت با حضور وزیر محترم نیرو در شهرستان ساوجبلاق  با بهره برداری از پروژه های شاخص و تکمیل شده آغاز می شود. 

وی ادامه داد: در ارتباط با گرامیداشت هفته دولت در راستای امید و نشاط اجتماعی باید بطور کامل و دقیق اطلاع رسانی انجام پذیرد که این امر تنها با تشریک مساعی مسئولین استان به عنوان کارگزار نظام تحقق می یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی یادآور شد: دومین روز هفته دولت افتتاح و کلنگ زنی از پروژه های عمرانی و اقتصادی شهرستان  نظر آباد در دستور کار قرار می گیرد. 

وی اشاره کرد: برگزاری مراسم و بهره برداری از پروژه ها در هفته دولت باید طبق برنامه زمان بندی شده اجرایی شود.

درویش پور گفت: روز دو شنبه نیز پروژه های تکمیل شده در شهر کرج و بخش آسارا با حضور یکی از اعضای محترم هیات دولت افتتاح خواهد شد.

وی عنوان کرد: برای جلوگیری از اختلال در اجرای برنامه های هفته دولت باید پیش بینی‌های لازم لحاظ شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی تاکید کرد: افتتاح و بازدید از چندین پروژه شهرستان اشتهارد، روز سه‌شنبه صورت می پذیرد.

وی بیان کرد: فرمانداران محترم باید با احصا پروژه ها و طرح های اقتصادی و عمرانی تمامی شهرستان های البرز مهمترین پروژه ها را برای کلنگ زنی و افتتاح در اولویت قرار دهند.

درویش پور تصریح کرد: بهره برداری و کلنگ زنی از طرح‌های شهرستان طالقان در روز چهارشنبه و همچنین افتتاح پروژه‌های شهرستان فردیس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در روز پنجشنبه انجام می شود.

هفته دولت علی درویش پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر