کد خبر: 800088 A

کارشناس ورزش‌های رزمی مطرح کرد:

کارشناس ورزش‌های رزمی گفت: فدراسیون ورزش‌های رزمی، مدیری برنامه محور، عملگرا و مقبول می‌طلبد.

به گزارش ایلنا، علی قاسمی با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی اظهار کرد: نیاز امروز فدراسیون ورزش های رزمی، به عنوان فدراسیونی استراتژیک، مدیری برنامه محور، عملگرا و مقبول نزد خانواده بزرگ رزمی ایران است تا با تکیه بر سایر شاخص‌های مدیریتی و خِرَد جمعی، بتواند تحولاتی مثبت در این فدراسیون ایجاد کند.

وی افزود: متاسفانه بسیاری از چشم اندازهای ایده آل که در مجامع انتخاباتی توسط نامزدهای ریاست فدراسیون مطرح و بر آنها تاکید می شود، پس از انتخاب رئیس فدراسیون به اهدافی دست نیافتنی و در حد یک شعار تبلیغاتی تبدیل می شود.

قاسمی تصریح کرد: از جمله این‌شعارها، تاکید بر نقش هیات های استانی به عنوان "بازوان توانمند" فدراسیون در تحقق برنامه ها است که به شخصه بر این باورم حتی اگر همین یک وعده انتخاباتی به عنوان کلیدی ترین راهبرد مشارکتی یک فدراسیون تحقق یابد، اثرات بسیار قابل توجهی در نتایج مدیریت چهارساله یک رئیس منتخب مجمع داشته و حداقل دستاورد آن ، رضایتمندی و شخصیت بخشی به ارکان اصلی یک فدراسیون و در نتیجه جمعیت تحت پوشش است.

قاسمی که به عنوان کاندیدای ریاست فدراسیون کاراته برنامه ای جامع تدوین و در مجمع ارائه کرده بود، در پایان تصریح کرد: حضور قابل توجه نامزدهای ریاست فدراسیون ورزشهای رزمی، به وضوح نشان دهنده میل و نیاز به ایجاد تغییر در رویکرد این فدراسیون و ایجاد تحولی مثبت در آن است. امید است اعضای محترم‌ مجمع با در نظر داشتن پیشینه نامزدهای ریاست فدراسیون و نحوه عملکرد آنها، عملگرایی، مقبولیت و صداقت آنها را در انتخاب نهایی خود مورد توجه قرار دهند.

انتخابات پوشش خانواده رئیس فدراسیون ریاست فدراسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر